• Україномовний інтернет – 21

  by  • 16.03.2011 • огляд • Прокоментуй!

  http://odarchuk.org.ua/ - унікальний випадок в мікропоглядах, це вже другий блог з сімейства Одарчуків:). Трошки раніше, а саме в 14 випуску, я згадував про блог Олександра, а зовсім недавно натрапив на цей ресурс Павла, молодшого з братів. Загальна тематика - огляди різних новомодних електронних девайсів і гаджетів. А ще помітна тенденція до любові з ФУТБОЛОМ і електронною музикою. Перші кроки взагалі були російськомовні але з ростом видно і українську мову. Є підозра на рерайтний копіпаст. Але є потенціал. Нова хвиля молодих блогерів.

  http://myslinsky.org/ - не дивлячись на юний вік автора цього блога, можна сказати, що він вже міцно стоїть на інтернет-ногах. Та і блог в нього не один, навіть в 11 випуску була згадка про тексти з новинами. Цей блог більше різносторонній і персональний. Дата створення блога - січень 2011, а повноцінно запрацював лише цього місяця. Підтримайте юні таланти :) .

  http://waking-up.org/ - цей блог автор не називає блогом, а психологічно-релігійно-мистецьким журналом. Уявляєте? Тематика зрозуміла, автор заявляє, що полюбляє тему кохання, думаю цей фінт заманить на сторінки багато дівчат і романтичних натур з філософськими поглядами на життя і релігію. Павло, так звати автора, також любить і місто Львів, а вище згадана тематика є його захопленням, отже, можна сподіватись на великі і цікаві статті на сторінках (додам, що є дві версії сайту - російська і українська) цього журналу. За задумом блог журнал має стати колективним, тож контактуйте з засновником і творіть разом :) .

  http://seo-fight.blogspot.com/ - улюблена тема всіх блогєрів - СЕО (SEO). В даному блозі вона досить цікаво описана, з аналітичним підходом і показує гарні знання автора в цьому напрямку. Про маркетинг в соціальних мережах (SMM) також є багато. Значить всі модні теми присутні, українською мовою, корисно буде багатьом. Найкрутішою фішкою цього блога є те, що він є dofollow, тобто відкритий для індексації, а отже і коментити можете з користю для себе.

  http://mrpetruccio.blogspot.com/ - хто тут ще не знає містера Петруччо, а в миру просто Петра? Більшість знає його за місцем роботи, за організаторською роботою над зустрічами користувачів Твіттера у Львові чи за зборами коштів на реставрацію Меркурія. Але ж якось обходитестороною його житейські описи в блозі. А ще він вміє писати вірші - дівчата, ану давайте коментувати останній пост :).

  Share