• Інфо

  Вітаємо Вас на нашій планеті. Ця планета населена україномовними ресурсами (сайти, блоги, форуми, тощо). А ми, творці цього світу, уважно спостерігаємо за глобальною мережею і регулярно пропонуємо оселитись на нашій планеті новим українським проектам.

  Батьком нашого блога був маленький розділ на сайті ELECTRIC «про життя» під назвою "Мікропогляди на УАНЕТ". Цей розділ щодня дорослішав і в певний момент свого життя він народив окремий проект - PlanetUA.

  Суть проекту "PlanetUA" подібна до Мікропоглядів на УАНЕТ, ми будемо шукати і описувати маловідомі, або забуті, або засекречені україномовні частинки інтернету. Немає різниці, якого роду цей сайт, на якій платформі він зроблений і розміщений, головне, щоб він мав душу, українську мову і прагнення до розвитку і зростання.

  Все це ми робимо безкоштовно, заради пропаганди українського сегменту інтернету.

  Як потрапити в поле нашого зору? Загалом ми самі шукаємо завжди щось цікавеньке але і Ви зможете ініціювати огляд Вашого проекту. Для цього Вам необхідно написати листа скориставшись розділом "Контакти". Ми надішлемо коротеньку анкету і повідомимо про вихід огляду.

  Хто ми? Наш колектив складається з трьох людей: Тарас Амброз (ідея та створення, пошук ресурсів і огляди) і Марк Кичма (власник домену), а з літа 2012 року до нас долучилася Еля Форманюк (огляди).

  За дизайн нашого логотипу особлива подяка Христині Максименко.

  Ми відкриті для нових ідей і пропозицій. Чекаємо на ваші листи.

  Share