• Україномовний інтернет – 14

  by  • 26.01.2011 • огляд • 3 коментарі

  http://levurda.net/ - гарний домен, котрий не відразу зрозумієш. Започаткований в кінці минулого року, отже це свіжак. Такий собі персональний блог, про інтереси автора. Останній поста, на даний момент, не читайте :)

  http://www.sergunik.name/ - це блог фрілансера Сергуника:) Кодери повинні фанатіти. Він каже, що це портфоліо, а я кажу, шо це персональний блог про роботу автора. Читайте уважно, бувають акції і конкурси. А ще там багато корисного інфо.

  http://dmav.rv.ua/ - сьогодні в огляді ера персональних блогів. А це автор ділиться корисними речами для пересічного інтернетчика. Цей блог супер молодняк. І ще не вивчив,що треба мати розділи "Про блог" і "Контакти". Починав з інтиму, а зараз про загал пише.

  http://odarchuk.com/ - блог спеца по Майкрософту, а от якого з підрозділів невідомо. Хоча в темах постів можна зустріти багато проінтернетних і промайкрософтівських записів. ЧАсто переважають якісь анонси семінарів і халяв із заробітком.

  http://chizhevsky.blogspot.com/ - це бомба, котра в неті не дуже розвинута. Блог про економіку. І підозрюю, що це є улюбленим заняттям автора. Забембує велика кількість банерів. Але тематика унікальна і тому потрібно закрити очі на рекламку, хоча можна і клацнути для подяки автору.

  Share