• Україномовний інтернет – 11

  by  • 05.01.2011 • огляд • 1 коментар

  http://www.ostakhiv.blogspot.com/ - всі любителі політики і національної ідеї, повинні мати в закладках цей блог голови ВГО "Ідея Нації". Голова є палким прихильником галереї «Арт-11», що у Львові. Не пропускає жодних важливих подій, котрі мають стосунок до патріотичних настроїв.

  http://stepex.net/ - автор каже, що це персональний сайт, саме сайт, а не блог. Улюблена тема - музика але є багато фото, відео і небилиць, котрими засипано весь нет. А ще є окремий розділ де скопіпащуються записи з інших ресурсів, проте джерела вказуються, все в межах норми :) . Загалом сайт цікавий і з почуттям гумору.

  http://highlife.pp.ua/ - укроблог - новий тип блогів, ноу-хау автора. Але гарантую, що такого блога ви ще не бачили. В ньому поєднано несумісні теми. Всі PHP сектанти мають об’єднатися довкола цього ресурсу. Ці кодерські закляття там дуже часто вискакують. В закладки додавайте розроблений автором кодекс гамно-кодера. Є і багато тем для пересічних швендярів інетом, просто цікавих і актуальних.

  http://texnonews.com/ - це блог для українських гаджетоманів, для всіх хто кінчає від новинок технологічних і всяких штучок-дрючок. Рерайти, відслідковування новинок - робота автора блога. Але курча так харить ота вся реклама, що в шапці і підвалі. І якось фукано виглядає той блок з "лайками", "шарами" і "твітами" в кожному пості. Все решта може бути.

  http://how-to-do.org/ - корисна штука, такий собі довідничок на всі випадки життя з корисними лайфхаками. Думаю, що там є відповіді на всі важливі запитання, а якщо ще нема, значить вони в процесі приготування. Мінус, вже стандартний для більшості сайтів і блогів, відсутність контактів, інформації про автора, всього того, що повинно бути за замовчуванням. Напевно так запрацювались, що забули про елементарне :) .

  Share