• Україномовний інтернет – 94

  by  • 07.11.2012 • огляд • 10 коментарів

  http://www.dzerelce.org.ua/ [1] - сайт зразкового театру української пісні «Джерельце». Тут розміщена вся інформація, що стосується дільності колективу – від історії та учасників до аудіо, відео, та фотогалереї. Є контакти, можливість написати відгук. Навігація на сайті зручна, назви підрозділів – зрозумілі та лаконічні. Варто змінити колір інтерфейсу (занадто яскравий) а також попрацювати над зручністю читання шрифтів.

  http://znyva.org.ua/ [2] - портал для фермерів, господарів, умільців та просто людей, які люблять землю, рослини та тварин. Основна інформація міститься на форумі – тут 174 теми, що стосуються різних галузей сільського господарства. Інформація розміщена українською або російською мовою. На сайті – нескладна, зручна навігація. Варто додати контактні дані власників ресурсу.

  http://nextfilm.in/ [3] - сайт-архів фільмів. І не лише фільмів. Серед контенту – новини кіно, інформація про акторів та режисерів, мультфільми, серіали тощо. Фільми можна завантажити безпосередньо із сайту. На сайті є рейтинг фільмів, а також форум, на якому більше 500 зареєстрованих користувачів (досить хороший показник). Є контакти власників сайту, можливість зареєструватись на ресурсі, вікно пошуку. Щодо зауважень, то варто прибрати стрічки «дата смерті» та «місце смерті» із біографій досі живих акторів. Загалом – по контенту та впорядкуванню – достойний сайт, який в майбутньому міг би стати хорошою альтернативою російському Кінопошуку.

  http://kinostrichka.com/ [4] - сайт, на якому можна знайти все про кіно. Тут є інформація про фільми, кіно рецензії, відгуки, анонси, афіші, трейлери тощо. Є також цікаві інтрев’ю. До сайту приєднаний форум. Варто додати розділ «про нас», а також ще якісь контакти, окрім e-mail. Загалом структура ресурсу – логічна, не перевантажена зайвими лінками та інформацією.

  http://avabook.net/ [5] - сайт безкоштовного обміну книгами. Це можливість знайти власників тієї чи іншої книги, знайти їх та обмінятись потрібними книгами. Процес обміну та правила користування сайтом доступно описані у відповідних підрозділах (проте ця інформація написана російською мовою). Є зворотній зв’язок із власниками ресурсу, кнопки соц.-мереж. На сайті також є розділ «Довідник», в якому можна знайти корисну інформацію. Наразі на поличці книг, які пропонують для обміну – 128 позицій. Це досить високий показник, який свідчить про те, що ресурс має попит та розвивається.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • Stalker

   http://alex.lviv.ua ось: порівняйте якість! Тут дійсно цікавий дизайн.

  • еуіе
  • http://procikave.com/ procikave_com

   Сайт http://procikave.com/ — це цікаві, пізнавальні, корисні новини та факти про все на світі. У нас затишно та пізнавально. Читайте, дізнавайтесь та коментуйте!

  • Ол

   Толку з цього огляду. Більше року висить без толку і без результатів та змін. Сайт мертвий? Як так то закрийте його нах….

  • Владимир

   trip.org.ua Подорожі Україною, цікава інформація для туристів

  • Іван

   Ну якщо вже мова про подорожі, то додам отакий ресурс:
   http://drymba.net/uk Дещо молодший ніж загальновідомі, проте на відміну
   від багатьох регулярно оновлюється…

  • texno

   Блог про Інтернет та технології: http://texnoera.com

  • Ірина

   http://poker.org.ua – україномовний покерний портал. Правила гри, стратегії, акції та новини. Форум та мікроблоги, де ви можете поділитися вашими досягненнями. Завітайте!

  • Taras Mykhalniuk

   Майбутнє вже з нами. Український інформаційний хаб про технології, які змінюють твоє життя
   https://futurenow.com.ua https://futurenow.com.ua