• Україномовний інтернет – 93

  by  • 31.10.2012 • огляд • 2 коментарі

  http://kazky.in.ua/ - сайт казок молодої мами. Як пише сама авторка – ресурс невеликий, проте зроблений творчо та якось… казково. Тут є вступна стаття, можливість зворотнього зв’язку із авторкою, функція коментарів, а також можливість швидкого друку казок. В майбутньому, розширюючи сайт (якщо розширення буде) варто буде додати мітки, або додати більше категорій.

  http://www.vasylyshyn.org.ua/ - авторських блог. Відносно молодий ресурс, проте помітно, що зроблений він не новачком-блогером. Автор пише про кіно, політику, власні досягнення, переживання, роздуми. Щодо зворотнього зв’язку – жодних перешкод немає – приєднані кнопки до всіх необхідних соц.-мереж. Навігація ресурсу – нескладна, зручна для користування. Цікаве оформлення, як для блога. Загалом ресурс справляє враження легкого сайту, не перевантаженого зайвиною. Дописи – лаконічні, щирі.

  http://podorozhi.in.ua/ - сайт про туризм. Судячи з усього – статті засовані на реальному досвіді творців контенту – саме тому вони не багаточисельні,проте написані в режимі лайв – емоційні, живі та щирі. Статті позначені тегами – це сприяє тематичному пошуку. Проте сам поділ за категоріями дещо сумбурний – його варто впорядкувати аби полегшити користування сайтом. Є також можливість підписки для нонвлення – проте варто додати, окрім цього, кнопки соц.-мереж а також розділ «про нас» та можливість зв’язку із творцями контенту, або хоча б вікно для запитань.

  http://www.artkodlo.com.ua/ - поетичний сайт. Розділів небагато,проте вони досить красномовні – тендітна поезія, брутальна поезія, новини, відгуки, тощо. Творці авторського контенту – понад 20 осіб, що наповнюють сайт. Не дивлячись «молодість» ресурсу, наповнення – регулярне. Інтерфейс сайту – інтуїтивно зрозумілий, не перевантажений зайвими розділами. Приєднані кнопки соц.-мереж, а також є можливість зворотнього зв’язку. Варто додати розділ-опис ресурсу, аби користувачам було зрозуміло, куди і для чого вони потрапили. Загалом – ресурс дуже перспективний, адже сайтів із конкретним спрямуванням саме на поезію – небагато.

  http://www.vyhrytsya.info/ - патріотична енциклопедія – мабуть такими словам найпростіше охарактеризувати сайт. Дещо патетичне письмо, проте досить влучно сформована основна ідея ресурсу – побудованого за принципом «перехресного читання» - читаємо за тими лінками, які трапляються під руку, - і так до безкінечності. Сайт спрямований (як зрозуміло з опису) на розвиток патріотичних ідей та світогляду. В основному розділи містять статті та витяги із різних джерел щодо історії українського народу, правил виховання дітей, української культури тощо. Для дещо ускладненої структури сайту варто було б детальніше описати розділ «про нас» а також звернути увагу на зворотній зв’язок та кнопки соціальних мереж. Окрім того потрібно звернути увагу на лінки – якщо підкреслений текст містить посилання – то він передбачає перехід на наступну статтю чи розділ – якщо ж ні – підкреслення варто прибрати та застосувати інший спосіб виділення тексту.


  Share