• Україномовний інтернет – 92

  by  • 24.10.2012 • огляд • 2 коментарі

  http://stetsyuk.com.ua/ - сайт про сад та город. Містить понад 30 різноманітних рубрик – від історій та легенд до фітодизайну та кулінарних рецептів. Навігація – проста і зрозуміла. Можливий пошук за ключовими словами. Кількість статей не беремось підрахувати – їх близько 20 тисяч. Тут можна прочитати навіть інструкцію, як правильно доїти корову. Статті написані нескладно та доволі грамотно. Щодо зауважень – сайт дещо «задовгий» - доводиться прокручувати колесом мишки далеко вниз, аби дістатись футера.

  http://funivan.com/ - персональний блог. Тут є дописи в категорії «позитивне життя», «мотиватори», новини, що стосуються google та корисні поради щодо користування фотошопом. Блог ведеться трьома мовами. Дизайн сайту – лаконічний, компактний. Варто додати опис ресурсу – або користувач, який вперше потрапив на сайт, міг швидко зорієнтуватись. Також бракує зворотнього зв’язку та інформації про автора.

  http://myhelper.com.ua/ - сайт готових відповідей на будь-яке запитання – характеризують ресурс сам засновники. Справді, тематика запитань надзвичайно різна, тут є 25 категорій. Деякі з них потрібно розділити (наприклад, розділ Гороскопи, маля). Тут можна задати будь-яке запитання, яке вас цікавить, та згодом отримати на нього коротку відповідь – для цього є спеціальна форма, яку можна заповнити. Ресурсу не вистачає вікна пошуку – адже наразі відповіді на запитання можна читати лише наскрізно – а це дещо утруднює пошук, бо деякі категорії мають біля 200 сторінок запитань та відповідей. Варто також попрацювати над грамотністю – трапляється багато одруків та русизмів. Загалом, якщо творці ресурсу вдосконалять навігацію – сайт перетвориться на «міні-гугл» із ретельно відібраною інформацією, яка не містить зайвини.

  http://atech.org.ua/ - колективний ресурс присвячений новітнім технологіям. Контент творять понад 70 дописувачів – тут є огляди, анонси, блоги та багато іншої корисної інформації. Немає пошуку за ключовими словами, проте є список тегів, які допоможуть віднайти потрібні дописи. Чітко прописані правила користування ресурсом та правила розміщення блогів. Сайт – один із тих, які активно розвиваються завдяки великій кількості авторів – це допомагає і писати більш спеціалізовано, і залучати більше користувачів.

  http://notatky.lviv.ua/ - Нотатки про Львівські кнайпи – некомерціний проект, глобальною метою якого є покращення туристичної інфраструктури Львова. Якщо коротко – сайт відгуків на різноманітні заклади Львова. Дописи – виважені, по можливості дотримані принципи об’єктивності – автори ресурсу однозначно відвідують заклади перед тим як їх охарактеризувати. Є можливість прокоментувати дописи та поставити власні оцінки тому чи іншому закладові. Також можна підписати на оновлення. В перспективі сайт може стати доволі якісним каталогом львівських кафе та кав’ярень, а якщо розширити тематику і охопити більшу сферу послуг – це стане корисною платформою для львів’ян та гостей міста.


  Share