• Україномовний інтернет – 91

  by  • 17.10.2012 • огляд • 4 коментарі

  http://vet-al.if.ua/ [1] - авторський блог. Тут - те, чим живе Віталій Вітюк: книги, дизайн, кіно, цікаві новини, відео, подорожі, позитив тощо. Дизайн блогу – не перевантажений зайвиною. В дописах можна «зависнути» надовго – багато інформації трапляється справді вперше. Блог дуже динамічний – автор прагне діалогу, роздає наліпки, радиться, радить, вітає із професійними святами, і просто пише.

  http://makarenko.me/ [2] - також авторський блог («те, що не влізло в твіттер»). Приємне оформлення. Цікаві дописи з яскравими фото. Розділ книг, рецензій, оглядів – одразу в закладки. Автор – киянин, який пише про роботу (яку дуже любить), роздумує на філософські теми, і навіть банальний похід до перукарні примудряється описати якось так цікаво та неординарно, що кожен допис, якщо вже почав – обов’язково дочитуєш до кінця.

  http://lezo.in.ua/ [3] - сайт фейкових новин. Власне, ресурсу такого типу зараз досить важко пробити собі шлях на інформаційному ринку, проте деякі з новин, судячи з усього, таки «прорвались» на сторінки серйозних українських ЗМІ – а це вже свідчить про успіх. Матеріали дотепні, ілюстровані. Дещо важкувате оформлення – завеликі ліди, які розвінчують усю інтригу, перевантажені дві праві колонки – ліди новин «втікають» далеко вниз. А от підбірка «буде цікаво» під кожною новиною – справді затягує у подальше читання.

  http://itpub.com.ua/ [4] - сторінка itPub. Перше, про що варто сказати – оформлення вас здивує. Когось, можливо, здивує приємно, хтось може й не зрозуміти такої стилізації під старенькі монітори. Щоправда, пересуватись при такому оформленні справді важко – сучасний користувач ресурсами не пристосований до довгого «пошуку» потрібних кнопок. Ресурс інтегрований у соц.-мережі. Також варто попрацювати над грамотністю дописів та детальнішим описом «візитки» сайту.

  http://punct.com.ua/ [5] - сайт для ініціативної молоді – осередок створення – у Черкасах, тому – відповідне спрямування. Своєрідна солянка із блогів, новин, статей, авторських публікацій, фото та відеоматеріалів. Оформлений ресурс як добротний новинний сайт. Щодо оптимізації – можна було б створити рухомий слайд головної новини – 3 або 4 слайди. Загалом – перспективний ресурс, який цілком може охопити аудиторію значно більшу, ніж молодь одного регіону.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • http://techdude.org.ua/ TechDude

   Дякую, дуже цікава підбірка.

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    завжди раді

  • http://vet-al.if.ua/ Vitaliy

   О! Мій бложик потрапив у рейтинг :)

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    Вітаю:) Певно QR-код допоміг :) Але насправді сюди попасти дуже просто – треба лише надіслати лінк на огляд :)