• Україномовний інтернет – 90

  by  • 10.10.2012 • огляд • 2 коментарі

  http://exciting.com.ua/ - сайт про креатив. Яскравий, цікавий ресурс із рубриками Архітектура, Дизайн, Люди, Мистецтво, Природа, Подорожі, Фільми тощо. Репости не просто перекладені, або передруковані – дописи ведуться від імені авторів сайту, грамотні та емоційні. Як характеризують цей сайт самі автори – «Просто красиво» – для задоволення, естетики, і просто так.

  http://antydoza.com.ua/ - cайт добрих новин. Власне, назва говорить сама за себе. На противагу стандартним ЗМІ – тут розміщені перепости виключно позитивного змісту. На ресурсі приємна навігація, однорівнева рубрикація, регулярне оновлення. Є можливість коментування новин, тематичного пошуку на сайті, мітки. Окреме «браво» за дизайн сайту – від хедера донизу зображення зменшуються – виходить логічний ступеневий поділ.

  http://pampuh.net/ - кулінарний блог органіка-біохіміка про здорове харчування. Апетитний «хлібо-булочний» дизайн, рубрикація рецептів за способом приготування, типом страви. В самих рецептах – чіткі, прості і дотепні інструкції. Окрім рецептів тут розміщені записи про користь тих чи інших продуктів та поради щодо приготування не лише смачних, а й корисних страв. Судячи із записів, авторка розміщує й інші статті – які їй надсилають читачі, тому – приєднуйтесь.

  http://www.starbasic.net/ - ресурс присвячений макросам. «Створення цього сайту мало на меті показати користувачеві OpenOffice можливості створення додаткових інструментів за допомогою макросiв OpenOffice.org Basic», – пишуть розробники. Тут розміщені лінки на корисні підручники, статті, поради щодо створення та використання макросів. Розділ «приклади макросів» чомусь не заповнений, а загалом сайт зроблений таким чином, що навіть нефахівці знайдуть корисну для себе інформацію.

  http://vkursi.com/ - мережа авторизованих блогів, коло яких розширюється на основі взаємних рекомендацій (до речі, дуже вдала ідея фільтру, яка гарантує якість дописів). На сайті зараз зареєстровані 649 користувачів. Серед тематики – спорт, культура, політика, анонси, особисте тощо. Це досить цікава платформа, що об’єднує мережу блогів для полегшення пошуку та розширення аудиторії. Тішить, що на сайті є регламентована система правил. Легка навігація, не перевантажений дизайн – все це робить ресурс якісним та корисним.


  Share