• Україномовний інтернет – 9

  by  • 22.12.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://tzycore.pp.ua/ - перший повноцінний блог панянки, котра до того заводила їх пачками, проте ніколи не розвивала свої щоденники на повну. В ньмоу ви знайдете трошки філософії, трошки брутальності і думки. В першому пості не про мене, а про іншого Тараса написано :) .

  http://doriana.if.ua/ - трошки заплутана структура, незручний шаблон, а найгірше то оте обрізання постів і треба клацати на продовження, щоб дочитати все повністю. Є віршики, є філософія, є бажання писати, проте бракує читацької аудиторії, тому підтримайте і дайте поштовх для творчості авторки. А фото авторки помітили?:).

  http://blog.lioniel.od.ua/ - блог молодої мамочки з Одеси, що пише українською і світить свій паспорт на весь інтернет, а ще має досить цікаве прізвище, котре взяла в чоловіка. Основні маса постів про донечку, про кожен гарний момент в її житті. А ще авторка каже що майстриня на всі руки :) .

  http://foodgood.org.ua/ - а це блог з рецептами. Молодий, натяки на комерційність, проте сподіваюсь, що ГБ він не стане і машинних текстів там не буде. В заголовках досить апетитні і симпатичні назви страв. Закликають ділитись своїми рецептами і гарантують, що на сторінках блога ви завжди знайдете щось новеньке і смачне для себе.

  http://halyavaua.blogspot.com/ - збірник всіх можливих українських халяв. Підкаже де і коли знову роздають щось задарма або проінформують про нову акцію від відомих брендів з потрібними призами. Попри свою юність, в блозі вже є добра підбірка цікавинок.

  Share