• Україномовний інтернет – 88

  by  • 26.09.2012 • огляд • 2 коментарі

  http://art64.blogspot.com/ - вузькоспеціалізований блог доцента СумДУ. Присвячений історії, історіософії, етимології історії тощо. Статті написані в науковому стилі, зацікавлять істориків-професіоналів та любителів-студентів. На ресурсі є корисні лінки. Щодо зауважень – варто вдосконалити навігацію. Перегляд сайту не дуже зручний, оскільки для прочитання наступної статті (або хоча б її назви) потрібно прокрутити вниз усю попередню статтю (а вони таки об’ємні).

  http://shudnuty.com.ua/ - ресурс присвячений здоровому способу життя – вправам для схуднення, дієтам, корисній інформації про людський організм. Кожна стаття доповнена ілюстраціями. Є мітки, які полегшують пошук. В архіві поки що – новини за вересень. Оскільки сайт зараз на стадії розвитку – можна було б доповнити його розділами питання-відповідь, або ж створити розділ порад від читачів, тощо.

  http://prostir-kino.com.ua/ - сайт про кіно. Наразі розвивають у курують його семеро осіб, проте охочих долучитись до творення контенту автори запрошують до співпраці. Тут розміщені інтерв’ю, огляди, рецензії, новини зі світу кіно – все це з акцентом саме на україномовні та українські фільми. Є й авторські рейтинги. Структура сайту лаконічна, не перевантажена. Можна було б додати теги. А ще хочеться бачити лінки на синонімічні ресурси, присвячені кіно – кнопки обміну іноді допомагають знайти нових читачів, та доповнити контент.

  http://lyapy.com.ua/ - сайт ляпів (боюсь навіть подумати, хто ж став натхненником такої ідеї – зібрати усі ляпи в одному місці). Сайт про кумедні випадки, курйози, помилки, недоліки, які були кимось і колись зроблені. Як пишуть творчі ресурсу – сайт для тих, хто може і вміє посміятись над самим собою. А також «Після відвідування сайту у Вас суттєво підвищиться самооцінка». Загалом ресурс зроблений з гумором, креативно та досить цікаво. А серед ляпів трапляються й непогані новинні та політичні посили.

  http://myreport.com.ua/ - есурс присвячений креативу, мистецтву, науці, природі, цікавим подіям – своєрідний онлайн-журнал, який можна перечитувати, щодня знаходячи щось нове. Є можливість підписатись на оновлення у соц.-мережах. Оскільки категорії дуже різноманітні – бажано було б додати й теги, аби спростити пошук. А також виділити категорію анонсів окремою рубрикою у хедері сайту.


  Share