• Україномовний інтернет – 87

  by  • 19.09.2012 • огляд • 8 коментарів

  http://sergsokolov.livejournal.com/ [1] – Авторський блог. Двомовний. Деякі записи дублюються українською та російською мовами, основна мова – українська. Сам автор зазначає, що не пише «твітоподібних» постів – вони розширеніші, наповнені. Дописи досить грамотні. Це цікавинки, фото, малюнки. Присутні як копіпасти, так і авторські дописи. Ресурс молодий, проте наповнюється регулярно та «на совість». Найпопулярніші теги – гумор та креатив, – і похвальне уникання політики.

  http://archervarius.livejournal.com/ [2] – журнал архіваріуса. Блог особистих думок, писаний швидше для себе (про це автор чесно заявляє), мікс із роздумів, відгуків. Ресурс заповнюється регулярно – із 2010 року. Стилістика текстів – непроста, проте якщо вчитатись уважніше – вимальовується чоловічо-логічне письмо. Автор одобрює Жадана. І ставить багато-багато-багато тегів.

  http://lvivmotion.com/ [3] – сайт присвячений паркуру, і всьому, що з ним пов’язано. Ведуть його троє досвідчених трейсерів, які при потребі і бажанні можуть передати свої знання та вміння новачкам. Присутні відео, фото, блог, форум – усе те, що може об’єднати спільноту паркуристів. Дизайн сайту – приємний, не перевантажений, зрозумілий. Така собі площадка для організації, координації та розвитку руху трейсерів у Львові, і, сподіваємось, за його межами.

  http://bannex.com.ua/ [4] – український науковий портал – так називається молодий блог, який покликаний привернути увагу української спільноти до наукових відкриттів, та сповіщати про новини із наукового світу. Контент ресурсу – унікальний – автор самотужки перекладає його українською мовою. Матеріали поділені на категорії. Вчені, наукові відкриття – в алфавітному та хронологічному порядку відповідно. Трохи дивує наявність реклами, що стосується швидше «жовтої» преси, ніж науки. Загалом ресурс – перспективний та корисний – з огляду на те, що новини дбайливо посортовані для зручності пошуку, а переклад – якісний.

  http://bohdan.com.ua/ [5] – авторський блог. Так щоб відразу було зрозуміло – блог творця знайомого декому із вас українського шрифту «Велес». Автор – після творчих пошуків роботи знайшов себе у професії вільного художника, і особливостями цієї професії ділиться на сторінках власного сайту. Тут є шрифтові цікавинки, пости, що стосуються дизайну, особисті думки, а також цікаві пости про словотвори – наприклад, чому варто використовувати слово «випроба» замість «бета-тестування». Пізнавальний, патріотичний ресурс.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • Pirates_rome

   Дякую за огляд ;-)

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    Нема за що :)

  • bossly

   Клас! Дякую за огляд, особливо сподобався сайт про паркур

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    Прошу.

  • sasha4111

   Шира подяка від команди “Lviv Motion” за увагу до нас.

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    Завжди раді :)

  • Sergey Sokolov

   Дякую Вам, за огляд мого блогу.
   Ви робите дуже велику справу, підтримуючи україномовний інтернет.
   Удачі Вам, та усім, хто пише українською.

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    Дякуємо всі :)