• Україномовний інтернет – 86

    by  • 12.09.2012 • огляд • 1 коментар

    http://etyket.org.ua/ - сайт правил етикету. Написані трьома мовами правила поведінки у різних сферах діяльності – в тому числі норми поведінки в мережі (читати, читати всім!!!), правила користування мобільним зв’язком, і, здається, такі звичні правила вітань, подяки, ділового етикету – речі, які кожному із нас звичні, але, зазвичай, не вивчені досконало. Навігація зручно і просто поділена на тематичні розділи – усе для того, аби виховати культурних та ввічливих українців.

    http://playua.in.ua/ - український ігровий портал. На самому порталі розміщені новини з «ігрового» світу, навіть актуальні політичні та економічні новини, що стосуються цієї сфери, огляди, трейлери. В розділі завантажень порадувала підбірка українізаторів до популярних ігор. На ресурсі постійно проводять конкурси, тримають зворотній зв’язок із відвідувачами. Сайт інтегрований у соц-мережі, надає можливість зворотнього зв’язку. Форум сайту налічує майже 2 тисячі користувачів, а це, погодьтесь – немало.

    http://www.chytomo.com/ - культурно-читацький проект, який творить «чортова»(☺) дюжина людей. Ресурс пропонує власні новини, огляди, коментарі та відгуки. Також тут можна почитати й інтерв’ю з відомими літераторами, дослідити підбірку новин щодо е-книг, поради «що почитати» тощо. Навігація сайту незвична, проте це не утруднює користування ресурсом. Є контакти засновників, кнопки соцмереж.

    http://biggggidea.com/ - місце зустрічі творців та спонсорів. Ідея ресурсу проста і геніальна: ті, в кого є проект і немає грошей – реєструють його на сайті, та чекають спонсорів. Спонсори, в свою чергу, переглядають список запропонованих проектів та вирішують, який із них буде вигідно профінансувати. Реєстрації на сайті можна уникнути, використавши соц.-мережу. Сайт офіційно стартуватиме у жовтні цього року, тому, готуйте ідеї – і використовуйте їх по-новому.

    http://rukotvory.com.ua/ - сайт народного мистецтва. Тут охоплені усі види українських ремесел – не просто сухо зроблена інформація, а творчо подані огляди, інтерв’ю, майстер-класи. Є можливість придбати той чи інший виріб у крамничці, а можна й спробувати зробити його самотужки. Уроки ілюстровані фотоматеріалами, вдалими коментарями та порадами. Є розділ афіш та анонсів, за допомогою якого можна слідкувати за розвитком народного мистецтва в Україні. І навіть якщо ви не вмієте майструвати – цей ресурс або надихне вас, або й просто дозволить дізнатись багато цікавого та корисного. Сайт із розряду «додати в закладки» для постійного перегляду.


    Share