• Україномовний інтернет – 85

  by  • 05.09.2012 • огляд • 2 коментарі

  http://pidyom.com/ - молодіжний журнал. Перше, що привернуло увагу – автори ресурсу пропонують оплачувану співпрацю тим, хто хоче спробувати себе у ролі творців контенту. Записів поки що небагато – сайт існує два місяці. Є розділи Дозвілля, Технології, Медіа, Дизайн тощо. Є зворотній зв’язок, можливість підписки на окремі розділи, логічна навігація сайтом. Маленьке зауваження: у вкладках Краще, Останнє, Коментарі, Теги, по замовчуванню першою варто поставити «Останнє» - тоді читачам простіше буде стежити за оновленнями.

  http://medlib.lviv.pro/ - сайт Наукової бібліотеки Львівського Національного медичного університету. Тут можна прочитати історію бібліотеки, графік її роботи, знайти деяку інформацію щодо книжкового фонду, тощо. Розділи «Нові надходження» та «Електронний каталог» поки що незаповнені. Є список передплачених періодичних видань, а також контакти бібліотеки.

  http://www.cstei.lviv.ua/ - спеціалізований сайт інноваційного підприємництва у Львові. Тут є інформація щодо різних форм власності, інвестицій, інновацій, і купи інших економічних і юридичних термінів (☺), інформація про гранди та програми, у яких можна взяти участь, а також можливість обговорення ідей розвитку Львова та України. В архіві сайту – майже 700 статей.

  http://webdigest.com.ua/ - український веб-дайджест інтернет-мережі. Доволі корисний сайт, що містить не лише інформацію про послуги із встановлення-перевстановлення ОС і всього іншого, а й лінки, описи, огляди програм та утилітів, відео-уроки, поради та багато іншого. Цінну інформацію тут можуть знайти не лише просунуті користувачі інтернет-мережею, а й пересічні «юзери», для яких інформація подана цілком доступно та зрозуміло. На ресурсі, який приєднаний і до соц-мереж, є зворотній зв’язок, тож стежити за оновленнями стає ще простіше.

  http://zavtra.fm/ - мікс інтернет-журналу та творчого об’єднання. Колектив авторів ділиться із читачами цікавою інформацією про життя української молоді, новинки кіно та музики, речі (від головних уборів до наплічників) – все це під лозунгом «Наше zavtra – вже сьогодні». Контент – оригінальний, «рукотворний». Подекуди не вистачає грамотності, сподіваємось, на це звернуть належну увагу вже завтра, а поки що – можна приєднатись до сторінок ресурсу у соціальних мережах.


  Share