• Україномовний інтернет – 84

  by  • 29.08.2012 • огляд • 1 коментар

  http://swinomatka.wordpress.com/ – блог заробітчанина у Лондоні, який покинув Могилянку на 4 курсі й анітрохи про це не жалкує. Такий суцільний екзистенціалізм у блогах – повна свобода, необмежене буденністю бачення і просто цікавість до життя – те що ви тут прочитаєте. Ще автор пише прозу, має велосипед (попередній у нього вкрали) і любить красиве. Особливо раджу звернути увагу на розділ рецензій – автор рекомендує речі, в яких знає толк.

  http://kolotylka.blogspot.com/ – блог про життя однієї дівчини – хто вона, на жаль, з’ясувати виявилось дуже важко, тому довелось обмежити розгляданням і читанням її блогу. Вона подорожує, слухає музику, цікавиться мистецтвом, модою, екстримом, спортом і багатьма іншими речами (це з міток такі висновки). Пише цікаво, емоційно. Створює яскраві ілюстрації, додає фотографії – словом усе те, що робить блог живим щоденником, місцем, де зберігають і запам’ятовують емоції  (upd 05.09.2012: Як з’ясувалось, цей блог ведуть дві сестри - Іра переважно пише тексти (юрист за професією, журналіст за покликанням) та Марта (дизайнер, художник найширшого профілю) - фотографує).

  http://kinoglad.blogspot.com/ – блог кінорецензій. І у ньому справді – власне рецензії на переглянуті фільми. Авторські і безпосередні. Дописів небагато (може блогер у відпустці?), проте при нагоді є що почитати – орієнтуючись на систему міток, навігацію – знайти щось цікаве досить просто. Щодо самих рецензій – чекаємо більшої уніфікованості (однотипності) – якщо вставляти трейлери – то по можливості, до всіх фільмів, якщо подавати повну інформацію про фільм, включно із акторами, салоганом і т.д. – то також до всіх. Загалом у автора цікаве бачення, і хороший смак щодо кінопродукції – рецензії справді виконують вирішальну роль у виборі «дивитись чи не дивитись».

  http://faktypro.com.ua/ – сайт цікавих фактів. Наповнення тут справді велике – розфасоване по розділах і тематиці. Розділи «про нас» «контакти», «зворотній зв’язок» зараз не працюють. Хороший віджет із календарем наступних подій та свят. Загалом найсуттєвіше зауваження – щодо грамотності в публікаціях – трапляються розділи, які дуже очевидно оброблені машинним перекладом із російської і розміщені на ресурсі по суті «всліпу» без вичитки. Такі речі потрібно виправляти, особливо на такому перспективному сайті.

  http://www.crespo.com.ua/ – студія творчих ініціацій. Двоє хлопців (в одного роздвоєння, як він пише) – пропонують свої послуги у сфері реклами. І хоча цими послугами цікавляться не всі, однак окрім послуг, майстер-класів та уроків тут можна знайти інформацію, яка зацікавить кожного (це теж, зрештою, вдала ідея – доповнити сайт блогом-для-всіх). Наприклад, витяг із дослідження, чому краще писати від руки, ніж друкувати, різні оповідки-байки, і все це – розкладене по тегах для спрощення пошуку.


  Share