• Україномовний інтернет – 83

  by  • 22.08.2012 • огляд • 4 коментарі

  http://bezposeredniy.lviv.pro/ - молодий безпосередній блог. Веде його радійник – тому відразу дивно читати тексти людини, якій звичніше їх озвучувати. Зате автор тямить у музиці (хочеться більше публікацій саме про неї). Пише огляди про кафе, просто думки, трохи матюкається (Нащо? Нащо???), іноді пише з помилками – але все це – безпосередньо, без претензій на геніальність, і тому – щиро, відверто, і читабельно.

  http://vseprav.com.ua/ - блог одного полтавчанина-львів’янина. Хлопець багато подорожує, і, вочевидь, пише теж багато. Із небагатьох дописів у цьому блозі – всі – цікаві і розвиваючі. Є можливість зв’язку із автором. Тут багато гумору, цікавих фото, матеріалів. Автору трішки не вистачає грамотності у дописах – але це приходить з часом.

  http://korycia.blogspot.com/ - блог молодої мами, дружини, майстрині – Кориці. Зроблений просто і зі смаком. Авторка розміщує матеріали про рукоділля, кулінарію, фото, приємні миті, життя, моду. Тут зручна навігація, великий архів. Неважко знайти пошук схожих, тематичних матеріалів, незважаючи на те, що мітки можна знайти далеко внизу. Тексти – грамотні, емоційні. Це блог, від якого справді віє затишком та чимось теплим.

  http://laptopreview.org.ua/ - ресурс про ноутбуки. Мета його створення – більш ніж зрозуміла: створити україномовний контент у галузі інформаційних технологій. Тут є огляди, новини, аналітика, поради, корисні посилання – словом, узагальнена інформація, яка буде корисною як для новачків, що обирають собі лептоп, так і для активних користувачів. Варто відзначити і наявність форуму – необхідний додаток для подібних ресурсів.

  http://vidomo.if.ua/ - інтернет-портал, що розповсюджує новини з України та усього світу про цікавинки, які, на думку редакторів, варті уваги читачів. Цікава форма викладу – дайджест – нам подають підбірки статей на різну тематику. Тут можна знайти новини зі сфери ІТ, здоров’я, освіти тощо. Досить зручна навігація. Єдине, чого не вистачає – позначення часу власних публікацій. В сфері новин потрібно обов’язково зазначати, наскільки застарів той чи інший матеріал.


  Share