• Україномовний інтернет – 82

  by  • 15.08.2012 • огляд • 20 коментарів

  http://fufuturism.tumblr.com/ [1] - фуфутуристичний мумузичний блог. Існує він лише із травня цього року, проте стартував досить потужно. Тут є музичні цікавинки, новини музичного світу із можливістю прослуховувати музику. Можна навіть завантажити. Можна увімкнути плейліст. Словом, блог для меломанів. Читачі можуть доєднатись до нього у мережі twitter i facebook. Цікава структура архіву (зручний для користування). Але не вистачає такого великого «слова редакції» із поясненням «хто ми і що ми таке». Сайт не просто пропонує музику – він коментує, радить, робить огляди. Редакція зараз «пише дисертацію», проте її варто дочекатись.

  http://politicalgeographer.wordpress.com/ [2] - блог політико-географа. Це вся інформація про автора, яку тут можна виявити. Хотілося б більше – особливо, зважаючи на те, що матеріали тут – розлогі, аналітичні, великі. Так само зважаючи на це, варто розміщувати ці матеріали «під катом» – бо утруднюється пошук. Загалом матеріали – різноманітної тематики – про секти, мовне питання (про нього не пише тільки лінивий), виставки, культура тощо.

  http://talya-club.blogspot.com/ [3] - Арт-шпаківня – команда із 16 дівчат-рукодільниць, які займаються творчістю, кулінарією, майструють, фотографують, навчають та поширюють свої ідеї в маси. Є лінки на сайти інших майстрів. Є майстер-класи. Загалом – блог для душі, для креативу, інколи й просто для цікавості. Щодо навігації, структури – досить зручний, інтуїтивно зрозумілий сайт (хоча такий доооовгий). Хочеться бачити архів (дуже наповнений, до речі – сайт існує з 2009 року) не у футері – а в місці, де він впадатиме у вічі.

  http://knugoman.org.ua/ [4] - блог-каталог книголюбів. Самі автори називають його помічником, своєрідною платформою для обговорення, коментування, рецензування прочитаних книг. Зареєстровані користувачі мають власний профіль, у якому відображена кількість прочитаних книг, рецензій тощо. Є також розділ тематичних новин, що стосуються авторів, видань, видавництв, грантів. Цікавим є розділ оголошень – де можна придбати, продати, або й подарувати книги.

  http://openstudy.org.ua/ [5] - медіа-ресурс, який шукає, генерує та розповсюджує знання. Чудова заміна щоденному спаму, який ми свідомо чи несвідомо перечитуємо в мережах. Тут є цікава, ілюстрована, вдало оформлена інформація про культуру, освіту, науку, дозвілля, є інтерв’ю, тексти, огляди – просто прірва корисної інформації, про яку важко розповісти одним абзацом. На додачу до цього – зручна навігація та зворотній зв’язок. Радимо додати сайт до закладок.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • Replace

   openstudy.org.ua – хороший сайт. Граний дизайн та багато корисної інформації

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    не те що хороший, потужний, якісний.

    • Наталія

     дякуємо за чудові відгуки! стараємось для вас :)

     • http://twitter.com/wock Volodymyr Khylchuk

      Підправте, будь ласка, RSS стічку Бо працює тільки для категорії events:(

      • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

       підтримую.

  • Наталія

   Дякую всім за чудові відгуки про наш сайт – Openstudy! І те, що підтримуєте! Це для нас дуже важливо:)

  • Орест

   Спробую пояснити, що таке fufuturism, і чому за цей музблог варто голосувати. Загалом, ідея fufuturism’у така: розповідати про хороших україньких музикантів, які можуть бути підписаними на західних лейблах, залишаючись при цьому невідомими в Україні. Або ж їх аудиторія обмежена друзями в одній із соцмереж. Нам здається, що така ситуація не дуже правильна і треба її виправляти. Звичайно, інфа про закордонних артистів також є, але це не пріоритет.

   Дякую всім, хто голосує за fufuturism і якщо вам цікаво, що відбувається на українській незалежній сцені зараз, – долучайтесь до нас у соцмережах. Скоро ми повернемось із масою обновок.
   <3<3<3

  • Natali Shpak

   Приємно бачити АртШпаківню у списку!!! Дякуємо ))

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    :)

  • політико-географ

   Ну якщо блог політико-географа нікому не сподобався, то може доречно було би його викинути із цього Вашого 82 випуску? :)

   • політико-географа

    …А то навіть не зручно виходить, адже Ви написали в описі блогу політико-географа, що про мовне питання не пише тільки лінивий. Але ж інші 4 учасники цього 82 огляду сайтів не пишуть про мовне питання, бо в них інша тематика блогів. То що ж вони ліниві? :)

    • http://twitter.com/F0REL Еля

     Щодо мовного питання: в будь-якому аналітичному блозі воно присутнє. Маю на увазі і блоги в ЗМІ також. Це по-перше. По-друге, жодних критичних чи негативних відгуків на Ваш блог я не писала: виклала суто те, що побачила і перечитала. Щиро дивує те, що практичні поради, які я просто-напросто вписую в коротку рецензію Ви сприйняли як негатив, тоді як інші блогери просто приймають їх до уваги, а іноді й дякують за підказку. По-третє – щодо упередженості – останні огляди пишу я, і як нова людина у блогосфері я знаю дуже небагатьох блогерів. Так, я і на їхні блоги писала огляди – і якщо Ви з рецензій на сайти зможете визначити, кого із блогерів я знаю особисто, а кого ні – тоді я визнаю свою упередженість.

     • політико-географ

      Ого, 7 займенників “я” в такому маленькому дописі! Як Ви любите давати іншим поради, то моя Вам практична порада – менше пишіть займенник “я”, адже часте використання “я” в розмові і в письмі багато чого говорить про людину.

      • http://twitter.com/F0REL Еля

       Добре, ваше зауваження врахую. Як щодо моїх зауважень? Ви не відповіли по суті.

   • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

    а навіщо викидати? І не треба тут сарказмів.

    • політико-географ

     Ну якщо Вам не сподобались мої коментарі, то можете їх викинути, але також прошу викинути і лінк на мій блог. І взагалі для чого створений цей Ваш сайт? Щоб робити комусь рекламу, а комусь антирекламу? Я переглянула різні Ваші випуски-огляди сайтів на цьому сайті і Ви часом пишете досить негативні описи, характеризуючи блоги “наче з іншого століття”, “в якому вони столітті вони створені?” і т.п. Нащо Ви це робите? Якщо Вас зацікавив якийсь україномовний інтернет-ресурс і Ви вважаєте, що він може ще когось зацікавити, то можете його розміщувати на своєму сайті тут, а не так робити, як це виглядає зараз: якщо інтернет-ресурс Вашого знайомого/знайомої, то написано міні-ода цьому сайту, якщо сайт невідомої Вам особи, то можете описати усі його ґанджі – і те не так зроблено, і те як з минулого століття. Хоча ідея цього Вашого сайту хороша – розміщувати лінки на різні україномовні ресурси, і я абсолютно “за” розвиток україномовного інтернету.

     • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

      Це підкаже, що можна змінюватись і розвиватись, а отже ставати кращими. Реклама – це платне явище, наразі таких речей в нас ще не було, тому це не реклама, а описи. Тому критичні описи були, є і будуть. Настав час робити якісний продукт, а не абияк і завжди бути непомітними.

      p.s. 99% ресурсів – це невідомі нам люди. Та і людина, що зараз описує ресурси, не добирає їх, це роблю я.
      p.s.s. А чому Ви не підписуєтесь іменем своїм?

      • політико-географ

       Добре, допустимо, що негативні описи блогів – це всього лише критика, яка написана на благо і задля того, щоби ті критиковані блоги ставали кращими. Але ж хто сказав, що це потрібно авторам тих блогів? :) От щодо мого блогу написана фраза, що краще розміщувати ці матеріали «під катом». Я не знаю що то таке і мене то не цікавить, бо не програміст і не збираюсь ним бути. p.s. А нащо підписуватись тут своїм ім’ям? Так нецікаво. :) Кому цікаво знати як мене звати, то може зайти безпосередньо на блог і прочитати.

      • http://taras.ambroz.me/ Taras Ambroz

       Я б радив таки поцікавитись, що таке “cut”. Там жодного програмування нема. Як звати я бачу і без блога, хоча раніше на блозі не було, здається.
       І останнє питання, Все написане Вами є лише для Вас, чи цікаво щоб це читали і інші люди?

      • політико-географ

       Все написане в моєму блозі, звичайно, є для людей, блог відкритий для усіх бажаючих його читати. І справді, коли Ви вирішили додати блог до своїх описів, то в той момент імені автора блогу не писало, але це було тимчасово і на те були свої причини. Тепер, як і спочатку створення блогу, вже пише коротка інформація в розділі about.