• Україномовний інтернет – 82

    by  • 15.08.2012 • огляд • 20 коментарів

    http://fufuturism.tumblr.com/ - фуфутуристичний мумузичний блог. Існує він лише із травня цього року, проте стартував досить потужно. Тут є музичні цікавинки, новини музичного світу із можливістю прослуховувати музику. Можна навіть завантажити. Можна увімкнути плейліст. Словом, блог для меломанів. Читачі можуть доєднатись до нього у мережі twitter i facebook. Цікава структура архіву (зручний для користування). Але не вистачає такого великого «слова редакції» із поясненням «хто ми і що ми таке». Сайт не просто пропонує музику – він коментує, радить, робить огляди. Редакція зараз «пише дисертацію», проте її варто дочекатись.

    http://politicalgeographer.wordpress.com/ - блог політико-географа. Це вся інформація про автора, яку тут можна виявити. Хотілося б більше – особливо, зважаючи на те, що матеріали тут – розлогі, аналітичні, великі. Так само зважаючи на це, варто розміщувати ці матеріали «під катом» – бо утруднюється пошук. Загалом матеріали – різноманітної тематики – про секти, мовне питання (про нього не пише тільки лінивий), виставки, культура тощо.

    http://talya-club.blogspot.com/ - Арт-шпаківня – команда із 16 дівчат-рукодільниць, які займаються творчістю, кулінарією, майструють, фотографують, навчають та поширюють свої ідеї в маси. Є лінки на сайти інших майстрів. Є майстер-класи. Загалом – блог для душі, для креативу, інколи й просто для цікавості. Щодо навігації, структури – досить зручний, інтуїтивно зрозумілий сайт (хоча такий доооовгий). Хочеться бачити архів (дуже наповнений, до речі – сайт існує з 2009 року) не у футері – а в місці, де він впадатиме у вічі.

    http://knugoman.org.ua/ - блог-каталог книголюбів. Самі автори називають його помічником, своєрідною платформою для обговорення, коментування, рецензування прочитаних книг. Зареєстровані користувачі мають власний профіль, у якому відображена кількість прочитаних книг, рецензій тощо. Є також розділ тематичних новин, що стосуються авторів, видань, видавництв, грантів. Цікавим є розділ оголошень – де можна придбати, продати, або й подарувати книги.

    http://openstudy.org.ua/ - медіа-ресурс, який шукає, генерує та розповсюджує знання. Чудова заміна щоденному спаму, який ми свідомо чи несвідомо перечитуємо в мережах. Тут є цікава, ілюстрована, вдало оформлена інформація про культуру, освіту, науку, дозвілля, є інтерв’ю, тексти, огляди – просто прірва корисної інформації, про яку важко розповісти одним абзацом. На додачу до цього – зручна навігація та зворотній зв’язок. Радимо додати сайт до закладок.


    Share