• Україномовний інтернет – 80

  by  • 01.08.2012 • огляд • 5 коментарів

  http://android-apps.org.ua/– якщо коротко – сайт про платформу Android. Тут – ігри, додатки, віджети. Є також незаповнені розділи – книги, музика. Сайт існує з березня 2012 року – з того часу регулярно, кілька разів на тиждень, оновлюється. Подекуди видно, що деякі матеріали перекладені із російської мови – проте тим краще для авторів сайту – вони створюють якісний україномовний контент.

  http://aburmu4.com/ – сайт фільмів онлайн. Перше, що впадає у вічі – велика кількість російських прапорців під цими самими фільмами. Хочеться, щоб українською мовою звучали не лише рецензії до фільмів, а й сам контент – хоча це, звісно, надто глобальне питання. Фільми розділені по категоріях – із повними вихідними даними (рік випуску, слогани, актори та ін.). Загалом, навігація сайті досить зручна. Є фільми із любительським перекладом. Особливо тішить можливість замовити фільм та через деякий час побачити його на ресурсі – цю функцію ще не випробувано, але обов’язково протестуємо.

  http://cookorama.org.ua/ – кулінарний сайт. Відразу варто зазначити, що змістовно він наповнений досить непогано, є класифікація за типами страв, можливість додавати власні рецепти. З недоліків – забагато русизмів (черниці, напитки тощо), замість «приємного апетиту» - хочеться прочитати українське «Смачного». Рецепти написані детально – із фото-інструкціями, коментарями, практичними порадами. Варто зазначати і час приготування страв, складність кулінарного процесу. А ще – не вистачає кнопок зв’язку із соц.мережами – аби уникнути реєстрації.

  http://books.biznesoblast.com/ – особиста читальня, що носить назву «Кольорова читанка». Тут є список прочитаних і непрочитаних книг, відгуки на прочитані книги, корисна добірка сайтів, на яких можна знайти багато літератури для завантаження. Авторка (Панна Коцька) планує розміщувати і новини з книжкового світу, розміщувати також і книги – у вільному для прочитання доступі. Загалом ресурс молодий, проте підготований і розпочатий із гарною перспективою – стати постійною закладкою для книголюбів.

  http://freakd.com.ua/ – сайт цікавинок. Автори пишуть, що він – для фріків, але хто зна, чи варто аж так звужувати аудиторію. Зрештою, дописи цікаві, інформативні, креативні. Сайт поділений на дві частини: перша – це власне «фрікізми», друга – інформативна й пізнавальна інформація. Є зворотній зв’язок, можливість надіслати авторам свою інформацію, цікаві лінки на інші ресурси. Загалом – сайт, якому варто приділити час, і просто розважитись, клацаючи на фото.


  Share