• Україномовний інтернет – 8

  by  • 15.12.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://community.livejournal.com/comic_strip_ua/ - це перші пости існування україномовних коміксів. Дуже цікавий проектик. Він стартанув на жж але якщо авторам не набридне, пророкую появу потужного сайту, що буде поряд з укрбашем стояти:). Наснаги і здобутків, а можливо скоро будуть і комікси власного виробництва.

  http://ukrainaponaduse.blogspot.com/ - чергове воскресіння патріотичного блогу з іменем "Україна понад усе". Наразі тішить, що в блозі нема присутності партій і відомих організацій. Зараз йде піар акції святкування дня народження Степана Бандери. Долучайтесь. Присутній радикалізм. Долучайтесь до спільноти на свою відповідальність і ризик. Патріотична справа дуже складна.

  http://visnuk.blogspot.com/ - в шапці написано, що це офіційний сайт газети "Шкільний вісник". Але це ж блог на блогостингу. Має бути цікаво школярам і вчителям, є достатньо матеріалу. Присутня якість в оформленні і просуванні. Загалом дуже різноманітне наповнення в постах. В кінці хочу відкрити таємницю, заступник головного редактора Андрій Павловський, а цей хлопака трошки знає блогінг. Думаю весь блог на його плечах лежить.

  http://allukraine.co.ua/ - ресурс створює ну дуже симпатичний колектив в якому переважає жіноча половина людства під керівництво професіонала дизайнерської справи (дуже секретно інфо, автор проекту - російськомовний українець, а ви кричите, що москалі розвалюють країну :) ). Наповнюється сайт авторським, україномовним матеріалом. Пропагують дії, що спрямовані на розвиток нашої держави. Що тут ще скажеш, хочеться побажати успіхів і єдності з подібними проектами.

  http://yaskravo.org/ - я балдю як тішить око цей сайт:). Вони здатні підняти всім настрій і наповнити ваш світ яскравими кольорами. Під яскравим дахом оселились три спільноти людей (одна спільнота в логотипі має лямпочку, люблю таке :) ), а також чотири різні проекти. На сайті є відео, фото, тексти. Цікаво, несподівано, яскраво.

  Share