• Україномовний інтернет – 77

  by  • 11.07.2012 • огляд • 4 коментарі

  ресурс прибрано на прохання автора –  Блог мовчазного містера. Містер і справді лаконічний. Очевидно, що молодий блог існуватиме в режимі онлайн-щоденника, хоча, можливо з часом, автор розширить тематику. Наразі тут представлені пости у категоріях Щоденник, Фотки, Роздуми, Подорожі. Записів небагато, але кожен із них різний – від подорожніх вражень до ліричних роздумів. Є і недосказаність – коли виникає купа запитань на кшталт «А що було далі?».

  http://cikavo.com.ua/ – Всілякі цікавинки. Перш за все впадає у вічі стаття щодо слогану: «Чому скучно, а не нудно». Вочевидь, до блога вже були зауваження з цього приводу, тому ми їх оминаємо. Тепер – про зміст. Сайт наповнений великою кількістю репостів, серед яких справді є багато цікавого матеріалу для прочитання. Ненав’язлива російськомовна реклама (масаж, басейни – сайт все ж наповнюваний, має можливості для розміщення) Блог для дозвілля – зі зручною (дуже зручною) навігацією, структурований, з приємним для ока оформленням. 14 категорій, купа тегів, вікно пошуку – до речі, його існування логічне, потрібне, можливість зворотнього зв’язку. Ресурс – із категорії тих, які відправляємо у закладки.

  http://v1v0zabra.blogspot.com/ – прозово-поетичні блоги. Ресурс існує з лютого 2012 року, і відтоді там є що почитати. Із автором можна зв’язатись, є можливості підписки на сайт. Загалом цікавий, лаконічний стиль письма, характерна для чоловіків художня логіка. Чомусь трапляються дописи російською мовою. Є також огляди книжок – їх хочеться бачити в навігації окремо, бо це та категорія постів, яку варто, і треба розвивати.

  http://blog.martatrotsiuk.com/ – тематичний, професійний сайт про фотографію. Автор не скупиться на інформацію, яка допоможе у професійній діяльності іншим фотографам. Тут багато корисних матеріалів – уроків, пояснень, ідей. Словом, непочатий край матеріалів, які варто перечитати і тим, хто далекий від мистецтва фотографії. Тим більше, що там є і власне світлини, підібрані автором, з відповідними коментарями – просто так, щоб роздивитись, помилуватись. На сайті пропонують також і послуги фотографа. А ще – є нестандартна фотосесія авторських ніг.

  http://brodiahy.org.ua/ – Невгамовні бродяги. Блог про подорожі. Динамічний, корисний, пізнавальний. Ґрунтовно оформлений – є посилання на корисні для подорожей довідники телефонів, готелей, карт, і навіть віджет погоди. До наповнення блогу долучаються усі охочі туристи – діляться враженнями, світлинами, досвідом. До сайту також приєднаний і форум. Цікавий поділ на теги-країни. Окреме «дякую» за розділ «Шляхами Батьківщини». За рахунок того, що сайт наповнюється спільними зусиллями українців – матеріали живі та різноманітні. Це ресурс, який роблять на совість.


  Share