• Україномовний інтернет – 74

  by  • 20.06.2012 • огляд • 4 коментарі

  http://jarekinpl.wordpress.com/ - абсолютний новачок блогосфери. Це приватний блог молодого студента, котрий навчається в Польщі на історика. Але прочитавши перші пости, ви помітите, що автор просто талановитий, мало хто може так багатослівно описувати своє життя. Правда ні імені, ні контактів автор своїм читачам не залишає...

  http://poljusy.blogspot.com/ - реальний приклад жіночої дружби. Суть блога полягає в симбіозі описів мандрівок і материнства. Одна з авторок подорожує, а інша описує свою декретну відпустку і шукає в цьому позитив. Записи гарно ілюстровані і переважна їхня більшість наразі про подорожі. Але є запитання, чому 302? І класична проблема більшості ресурсів, немає зворотнього зв’язку.

  http://terrymanq.blogspot.com/ - блог про спорт у всіх його моментах і про все дотичне до нього. Пости цікаві і корисні. І я просто дивуюсь, звідки автор бере стільки інформації і тем для своїх статей. Після кількох кліків помітив помилку "Читиати" але думаю автор скоро її виправить. А ще  цей блог має дзеркало, тоюто існує і за іншим посиланням. Також тут можна помітити, що нема зв’язку з автором та і його імені нема.

  http://anekdot.if.ua/ - ну тут все зрозуміло, колекція анекдотів українською мовою. Автор працює під кумедним, а може і привабливим псевдонімом, а може і не псевдонімом - Алесандро Анекдоті. Сподобалось те, що автор придумав гарну назву для свого типу ресурсу - пліт, воно ж і справді так, де пишуть найсмішні речі? Так, наплотах :). Родзинкою є унікальні заголовки до кожного анекдота. Зворотнього зв’язку на цьому сайті також нема, а автор закликає долучатися до наповнення. Як? Найголовніший мінус, якщо отак кинути оком на головну сторінку, то реклами виглядає більше ніж контенту.

  http://www.kiwka.com/ - ось приклад гарного щоденника в якому є все, крім розділу про авторку, проте є посилання на фейсбук, а там вже є більше ніж достатньо інформації. Багато описувати даний ресурс не буду. Просто заходьте і читайте загальнодоступний щоденник :).


  Share