• Україномовний інтернет – 73

  by  • 06.06.2012 • огляд • 8 коментарів

  http://vklik.org.ua/ - сайт статусів для соціальних мереж. Дещо мені є не зрозумілим, що це за статуси, котрі люди самі написати не можуть? Можливо б було краще назвати це контентом для соціалок? Але в ресурсу є автор і лише йому відома стратегія розвитку. Але маю зауваження, якщо в банері сайту є vklike то чому його нема в посиланні? А якщо VK, отже це Вконтакт (як і написано на банері), а декларується, що це для всіх соціалок. Проте в суперечностях сила і цікавість людська. Та і сам сайт має багато цікавого і гарно систематизованого. От тільки хто автор, загадка.

  http://anti-alkohol.blogspot.com/ - сайт борця з алкоголем, Стасіва Ярослава. Автор категоричний в своїх переконаннях і готовий ввести  сухий закон на планеті. Проте, варто пам’ятати, що якщо людям щось сильно забороняти, вони будуть до цього тягнутися. Але загалом ідея правильно, варто давати людям інформацію про алкоголь, його вплив, наслідки. А володіючи темою, вже кожен з нас має робити висновки для себе. Якщо в мережі буде доступна якісна інформація то і люди стануть розумніші. І я так вважаю, що автор саме цього і прагне, якщо не добитися заборони, то відкрити людям очі.

  http://prostazelenka.blogspot.com/ - блог про все на світі через призму бачення його авторки. Цей щоденничок має свою родзинку, тут всі записи Про щось, так і назви постів звучать. Написано легко, написано цікаво. Але хто веде цей блог наразі невідомо. Тож будемо звати авторку Просто Зеленка :). Блог ще молодий і я вважаю, що пік його розквіту ще попереду, тож спостерігайте і не пропустіть найцікавіше.

  http://www.miymalyuk.com.ua/ - цей портал націлений на молодих батьків. Багато цікавого, казки, мультфільми, книги, ігри, тощо. Великий набір корисно для виховання дітей. Попри велику кількість матеріалів, цей сайт має досить погане юзабіліті, та і взагалі осучаснення потребує. А ще бракує гарного розділу про суть ресурсу і упорядкування всіх отих віджетів і реклами.

  http://javalibre.com.ua/ - цей сайт, чи скоріше сказати електронна бібліотека популяризує українську літературу. Особлива увага тут націлена на формат файлів, котрі можна читати з мобілок, кпк, планшетів, що дозволяє читати літературу українською мовою практично будь-де і будь коли. Загалом сайт зроблений грамотно і якісно, навіть і придертися особливо нема до чого :). Насолоджуйтесь.


  Share