• Україномовний інтернет – 72

  by  • 30.05.2012 • огляд • 4 коментарі

  http://bloggers.lviv.pro/ - надмолодий блог про комунікацію блогерів. Покликання ресурсу - згуртувати блогерів і зібрати їх у Львові, а можливо і в інших містах. Мета - поєднати в одне ціле слова блогер і професіонал. Але найкращі профі народжуються після обміну знаннями в невимушеній атмосфері відпочинково-пізнавального плану. Тож спостерігайте за новинами блогу і готуйтесь до зустрічей поза інтернетом.

  http://www.economica.in/ - унікальне явище, на ваших очах народжується нова економіка чи як зазначено в ресурсі нова економічна ідеологія. Це ресурс в якому поєднане непоєднуване, економіка і націоналізм, і це вже цікаво. Наразі сайт лише починає свій рух. Але вже в ньому є кілька унікальних статей. Можливо саме таке бачення економіки здатне здійснити переворот в Україні і піднести її до нових економічних вершин.

  http://all-serials.org.ua/ - а тут все просто, назва говорить за себе - це сайт на якому зібрано багато серіалі і передач, котрі можна переглянути он-лайн. Основна мова сайту - українська, але кожна сторінка має в собі ще англійську і російську, все це одночасно показано, без кнопок про перехід на іншу мову сайту. На момент написання цього огляду, жоден серіал неможливо було переглянути та і інформація, хто автор - відсутня.

  http://zharivka.com/ - хто ще не знає, жарівка - це звична для кожного електрична лампа розжарення, в народі просто лампочка. В цьому блозі публікується інформація про історію виникнення ламп, про їхніх творців, про минуле і сучасне. Загалом цей ресурс надасть всю відому на сьогодні тематичну інформацію про жарівки.

  http://top.topua.net/ - розміщуючи посилання на цей ресурс, я відхиляюсь від традиції описувати молоді ресурси, оскільки він є вже ветераном україномовного інтернету та несе в собі корисну функцію - каталог, лічильник відвідувань і рейтинг в одному наборі. Нажаль, сучасні автори вже дещо забули з цього все починалось і вже рідко реєструються в цьому сайті. А шкода, оскільки оскільки він є нашим і близьким, тож зверніть увагу і підтримайте корисну ініціативу.


  Share