• Україномовний інтернет – 71

  by  • 23.05.2012 • огляд • 18 коментарів

  http://www.victka.net/ - цікава адреса сайту, котра насправді є злиттям імені і прізвища - Віктор Ткаченко. Попри багато англійських назв розділів цей ресурс є україномовним. Сповідує він інтернет розробку, мови програмування, двигунці для сайтів, науку, що є сферою інтересів Віктора. До речі він є автором багатьох цікавих праць і учасником великої кількості наукових конференцій. До недоліків можна віднести погану навігацію сайтом.

  http://zhemchuzhyna.blogspot.com/ - маємо російську назву ресурсу з україномовним контентом. Хоча, можливо, це і не російське слово, котре в перекладі мало означати "перлина", бо написано "Жемчужи(українське И)на". Авторка цього блога молода дівчина, з відповідним ніком, як  і назва ресурсу. Пише пізнавальні статті на різноманітні теми. Але здебільшого всі вони стосуються її  життя і нових знань та відкриттів. Але основною родзинкою є те, що всі пости починаються зі слова "Сьогодні" або "Сьогодні я".

  http://tronkablog.wordpress.com/ - Тронка - це прізвище (автор підписується Тарас Тронка), а може і псевдо, власне, тронка - це є такий музичний ударний інструмент і твір в О. Гончара . Цей блог можна також назвати персональний але з глобальними темами з багатьма передруками. Є багато мандрівок з великою кількістю світлин, є політика, є життя, є люди, є Україна. Всі пости розлогі і інформативні, можна багато коментувати і доповнювати. До недоліків я б відніс нескінченну прокрутку, коли є лише одна сторінка на якій відображаються довжелезні пости, що ускладнює орієнтування. Але зізнаюся, що це не завадило мені довго крутити скрол і дивитися на статті.

  http://davart.com.ua/ - це сайт-портфоліо Андрія Данковича, де він розповідає про свої уміння в галузі графіки, дизайну і поліграфії. Але я б хотів акцентувати увагу на розділі коміксів. Там ви знайдете цікаву роботу, повноцінну книгу коміксів "Війна богів". Цікава техніка. Для створення цього твору використовувалися кольорові олівці і фантазія Андрія.

  http://smgn.com.ua/ - ще один молодий сайт, автором якого є Дмитро Сімагін. Цей ресурс зроблений в мінімалістичому стилі. Кожен пост - це окрема мандрівка автора чи гарний погляд на звичні речі. Всі акценти в статтях націлені на фотографії. В постах їх є багато. Всі вони мають супровідні тексти, що лише додає вражень від перегляду, а ще додає знань про унікальні місця.


  Share