• Україномовний інтернет – 70

  by  • 10.05.2012 • огляд • Прокоментуй!

  http://artalbum.org.ua/ - це свого роду каталог векторної графіки. Основні матеріали належать автору але ви також можете поділитись власним доробком. Дизай сайту дещо застарілий і більше схожий на звичні десяток років назад портали. Але автор запевняє. що все ще попереду і буде щось нове і свіже. Крім графічної інформації, на ресурсі присутня ще і достатня кількість текстового контенту.

  http://terepishchyi.com/ - блог Терепищого Сергія, викладача і громадського діяча, про якого навіть Вікіпедія пише. Мета блога - поділитися власними знаннями і здобутками з світом. З першого погляду може здатися, що ресурс має складну структуру і все заплутано. Але якщо придивитись і прочитати заголовки, все стане на місця. Особливо в пошані науковці, студенти і головне лідери. Є достатня кількість літератури для завантаження. Якщо коротко, ресурс корисний для амбітних молодих людей націлених на здобуття вершин в майбутньому.

  http://repetylo.org.ua/ - дуже цікавий персональний блог чи то сайт Богдана Репетила. Відсутність інформації про автора сайту, компенсується дуже красивими і цікавими статтями про Львів і Львівщину, хоча можна сказати про Україну загалом. А ще Богдан є адептом Джумли і робить панормані фото в 360 градусів. І це не єдині захоплення, їх в автора ресурсу є десятки, тож блог не залишить байдужим нікого. На даний момент найактуальніші і масовіші пости про Євро-2012. Додавайте сайт в свої читачі і спостерігайте за оновленнями.

  http://startupkiller.org/ - молодий проект від Петра Нека, котрий не дозволить спокійно спати всім власникам нових та і старих стартапів. Петро вміло вміє критикувати і гарно описувати. Наразі блог є в процесі свого становлення і автор розшукує матеріал для своїх статей. Але і на сьогодні вже є що читати, кілька модних ресурсів вже розстріляно. Хоча, як запевняє Петро, StartupKiller зародився з жартів, ідея в нього досить гарна і потрібна, а отже, як каже прислів’я - в кожному жарті є доля жарту :).

  http://snid.in.ua/ - потрібний сайт на болючу тему СНІДу. Дана тема в Україні є актуальнаі потребує значного висвітлення, пропаганди, інформацію потрібно подавати скрізь і всюди. Тому тішить поява таких ресурсів в інтернеті, особливо україномовних. Тут и знаєтете всі типи інформації, як то фото, відео, тексти. Повторю слова творців даного ресурсу: "СНІД НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДРУЖБУ". Пам’ятайте про це. Підтримайте хворих. Кожен повинен знати, що СНІД передається лише статевим, спадковим шляхом (від матері до дитини) та при переливанні крові.


  Share