• Україномовний інтернет – 70

  by  • 10.05.2012 • огляд • Прокоментуй!

  http://artalbum.org.ua/ [1] - це свого роду каталог векторної графіки. Основні матеріали належать автору але ви також можете поділитись власним доробком. Дизай сайту дещо застарілий і більше схожий на звичні десяток років назад портали. Але автор запевняє. що все ще попереду і буде щось нове і свіже. Крім графічної інформації, на ресурсі присутня ще і достатня кількість текстового контенту.

  http://terepishchyi.com/ [2] - блог Терепищого Сергія, викладача і громадського діяча, про якого навіть Вікіпедія пише. Мета блога - поділитися власними знаннями і здобутками з світом. З першого погляду може здатися, що ресурс має складну структуру і все заплутано. Але якщо придивитись і прочитати заголовки, все стане на місця. Особливо в пошані науковці, студенти і головне лідери. Є достатня кількість літератури для завантаження. Якщо коротко, ресурс корисний для амбітних молодих людей націлених на здобуття вершин в майбутньому.

  http://repetylo.org.ua/ [3] - дуже цікавий персональний блог чи то сайт Богдана Репетила. Відсутність інформації про автора сайту, компенсується дуже красивими і цікавими статтями про Львів і Львівщину, хоча можна сказати про Україну загалом. А ще Богдан є адептом Джумли і робить панормані фото в 360 градусів. І це не єдині захоплення, їх в автора ресурсу є десятки, тож блог не залишить байдужим нікого. На даний момент найактуальніші і масовіші пости про Євро-2012. Додавайте сайт в свої читачі і спостерігайте за оновленнями.

  http://startupkiller.org/ [4] - молодий проект від Петра Нека, котрий не дозволить спокійно спати всім власникам нових та і старих стартапів. Петро вміло вміє критикувати і гарно описувати. Наразі блог є в процесі свого становлення і автор розшукує матеріал для своїх статей. Але і на сьогодні вже є що читати, кілька модних ресурсів вже розстріляно. Хоча, як запевняє Петро, StartupKiller зародився з жартів, ідея в нього досить гарна і потрібна, а отже, як каже прислів’я - в кожному жарті є доля жарту :).

  http://snid.in.ua/ [5] - потрібний сайт на болючу тему СНІДу. Дана тема в Україні є актуальнаі потребує значного висвітлення, пропаганди, інформацію потрібно подавати скрізь і всюди. Тому тішить поява таких ресурсів в інтернеті, особливо україномовних. Тут и знаєтете всі типи інформації, як то фото, відео, тексти. Повторю слова творців даного ресурсу: "СНІД НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДРУЖБУ". Пам’ятайте про це. Підтримайте хворих. Кожен повинен знати, що СНІД передається лише статевим, спадковим шляхом (від матері до дитини) та при переливанні крові.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share