• Україномовний інтернет – 7

  by  • 08.12.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://littleidiot.at.ua/ - зовсім юний в плані постів блог. Розпочинається він із привітальної сторінки, а вже далі треба самому переходити безпосередньо в блог. Це ojltyybr (в перекладі на рашен lytdybr) в якому автор філософствує через призму власного життя. Мінус - юкоз реклама і мала частота постів, котра перетворюється на хронічну хворобу блогів з летальним кінцем - занепадом і забуттям.

  http://yuriy-o.com.ua/ - збірка глобальних інет-новин і власних походеньок. Блог служить і для реклами власних послуг автора. Має Станіславівський напрямок і дух. Не є аж таким новачком і має достатньо тем для читання. Юрко не є фанатичним графоманом, тому пости з’являються не на регулярній основі, напевно весь вільний час страждає своїми вебдизайнерськими заморочками.

  http://uabuntu.blogspot.com/ - блогерська радість для заюбунчених лінуксоїдів. Там є все про вашого бога - Юбунту. Великий довідник підказок для бажаючих вступити в секту шанувальників цієї операційки. Існує цей юбунтарський орган вже більше ніж пів року, тому матеріалів назбиралось.

  http://asenyk.com/ - це блог вуйка, що помішаний на інтернет-торгівлі. Кортше - це віртуальний "човник", скаче з точки на точку і ще всі ці збоченьства описує і отримує оргазми, котрі після прочитання постів захоплюють всіх. Хоча крім простого опису торгашацтва чи інетобазарництва наш АААААААААСеник дає і толкові поради. Скоро веб-магазини заставлять закритись всі магазини в реальному світі.

  http://vorobus.com/ - такий справжній і бєзпрєдєльний блог, хоча можна сказати то великий сайт з добрим відвідуванням. Пише про все, що навколо нас і Львів в особливій пошані. Але не наривайтесь, автор вміє так відписюкнути, що мало не здасться. Має багато друзів, котрі люблять писати дуже інтелектуальні коменти. І ті всі людиська підштовхнули, напевно, до відкриття форуму - там легше флудити. А ще блог гарно розпіарений, просеошений і відсмошений і має популярність.

  Share