• Україномовний інтернет – 69

    by  • 02.05.2012 • огляд • 2 коментарі

    http://www.zolotaribka.pl.ua/ - сайт дитячого садочку з міста Комсомольск. І це позитив. Оскільки бачимо, що вже і регіональні дитячі установи для найменших починають пробиватися в інтернет. Цей ресурс розрахований на батьків. Тут є багато корисної інформації як про заклад, так і просто гарний контент.  Правда онлайн консультацією назвали звичайну форму зворотнього зв’язку. Але це дрібниця, головне ентузіазм і натхнення творців ресурсу, котрі вірять в силу новітніх технологій.

    http://kiu-bek.com.ua/ - прочитавши назву не кожен зрозуміє про що мова. Але і не дивно. Ресурс вузькоспеціальний і орієнтований на людей, котрим відомо, що таке АСУ, SCADA. Це готова шпаргалка для студентів, велика методичка, а можливо варто назвати електронним підручником про системи комп'ютерно – інтегрованого управління в автоматизації. Інформації є дуже багато і вона доступно викладена.

    http://blog.wapsvit.com/ - цей блог має цікаву назву - Блогобльоґ. А позиціонує себе як розважально-інформаційний блог. Має кілька авторів, а тематика його - це особисті зацікавлення його творців, тож контент різноманітний. Хоча можна виділити тематику комп’ютерних ігор та художніх і не тільки фільмів. Цікавинки для себе зможе знайти кожен. До речі, хлопці також займаються критикою сайтів :).

    http://digests.org.ua/ - дайджест про все, що стосується вебу з маленькими вкрапленнями інформації про життя. Публікації йдуть за невідомим алгоритмом, то одна, то ціла пачка :).  Цей ресурс можна ще назвати засекречений дайджестом, оскільки нема зворотнього зв’язку з автором та і хто цей автор - невідомо. Наповнення досить цікаво читати, а от бачити багато помилок в текстах, це мінус, напевно статті перекладаються з російської в основному.  Тож хто знає автора?:)

    http://soultracks.wordpress.com/ - приватна сторіночка, а ім’я авторки мені невідоме :(. Покликання ресурсу - додати кольору в життя. І справді, прочитавши ці кілька постів, що вже встигли з’явитись в молодому блозі, відчуваєш, що це щирі думки, особисті, про життя. Сьогодні такі щоденники вже стають рідкістю. Всі женуться за прибутками, професійністю, а задля простого задоволення, без жодних комерційних зисків, все менше створюється ресурсів.


    Share