• Україномовний інтернет – 68

  by  • 19.04.2012 • огляд • 4 коментарі

  http://pandaboredcat.blogspot.com/ [1] - унікальне явище в українській блогосфері, це щоденник Панди. Панда - це ім’я кота, тобто кішки :). Модель ведення блога дуже проста - багато фото і короткі описи. Цікаво спостерігати як кошеня перетворилося в дорослу кицю. Зауваження також є, попри те, що мова ведення щоденника українська, мова інтерфейсу російська, виправити просто, замінити в налаштуваннях мову. А ще б мати окрему сторінку з біографією кицьки кольору сала :)

  http://bgopen.blogspot.com/ [2] - щоденник людини, що зветься Barma Gray. Читаючи коротке біо автора в блозі, стає одразу зрозуміло, що людина цікава, наближена до релігії, історії, філософії, бізнесу та ще багатьох напрямків життєдіяльності людини. Погано, що все це написано англійською мовою. Але всі тексти україномовні. Читаючи їх, вам доведеться задумуватись над текстами і баченням автора. Філософії дуже багато, складні звороти і гострі слова. Читайте та коментуйте.

  http://onlyart.org.ua/ [3] - мультимедійний сайт в якому знайдете багато поезії, прози, а ще фото-, аудіоматеріали. Хоча найбільше там віршів. Все систематизовано і поділено за типами. Цей ресурс додасть романтики в ваше життя. Кожний твір має свого автора, а от хто автор сайту, знайти в розділі "інфо" так і не зміг, можливо вам вдасться?

  http://photo-lviv.in.ua/ [4] - читаючи назву блога, відразу можна подумати, що тут ми побачимо ретрофотографії, проте слід брати глобальніше. Даний сайт збирає фотографії. котрі відображають Львів, старий Львів. древній Львів і це не завжди фото з минулих століть, основна маса світлин, сучасні. Автор блога, вже відомий за кількома минулими оглядами, Роман Метельський, творча особа, котра генерує багато контенту. Кожен пост - це досить гарна добірка фотографій з якісними текстами до них. Бажаю гарного перегляду.

  http://майстер-клас.in.ua/ [5] - чи не вперше в наших оглядах можна побачити півкириличний домен. З назви можна зрозуміти, що сайт публікує різноманітні майстер-класи на різні теми і захоплення. На сайті відкрита реєстрація для авторів, тож кожен може поділитись власним досвідом і знаннями та долучитися до пропаганди української майстерності в інтернеті. Вважаю цей ресурс корисним і потрібним. Варто читати всі його оновлення. Можливо заодно і вдасть взнати ім’я засновника ресурсу :).


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • http://pandaboredcat.blogspot.com/ pandaboredcat

   До уваги автора прошу взяти те, що якщо зробити мову Блогспота українською, то стає недоступную частина його (Блогспота) функціоналу, як то добавка Едсенс. А от про кицько-біографію я подумаю:)

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    Особисто маю багаторічний досвід користування блоггером і навіть при українській мові адсенс робив :)  Якщо виникають проблеми, елементарно встановити код руками в віджет. Ну якщо вже мова про адсенс, перенасичення блоками в кращому випадку веде до зменшення ціни кліка, а в гіршому до відсутності читача. Краще менше але якісніше, я так вважаю :) Але справа ваша :)

    • http://pandaboredcat.blogspot.com/ pandaboredcat

     Особисто я не маю багаторічного досвіду користування Блогспотом і вже точно для мене встановити код руками не елементарно. Ви взагалі бачили мій блог? Я дівчинка і пишу про кота:)  І кількість рекламних блоків у мене рівно така, як і у вас:)

     • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

      http://www.diigo.com/item/image/26lpg/jdn3 – ось, червоним виділена реклама, рожевим – дисонанс :) Потрібна допомога? Звертайтесь :) Безкоштовно допоможемо, підкажемо і проблем не буде :)))))))))))))))