• Україномовний інтернет – 67

  by  • 11.04.2012 • огляд • 3 коментарі

  http://oksamytka.livejournal.com/ [1] - ось справжній щоденник в повному розумінні цього слова, ну за маленьким виключенням, що записи публікуються не щодня. Веде його пані Оксана, а пише про сімейне життя, про захоплення, про свої кулінарні досягнення і несподівані відкриття. Кожен пост цікаво читати. Все написано легко і  зрозуміло. І даний щоденник заслуговує на те, щоб мати окремий домен і свій хостинг.

  http://smyrnovroman.com/ [2] - молоде творіння? молодого автора. Тематика широка і глобальна. Є цікаві пости. Є ентузіазм. Є натхнення. Є запал. Думаю, що автор зможе з часом виправити ряд помилок і здобути визнання блогосфери. Найперше, оскільки домен персональний, було б цікаво читати про особисте життя Романа. Наступне, є помилки, їх вже видно в назві розділів, у відсутності зворотнього зв’язку і інформації про автора.

  http://nah.pp.ua/ [3] - блог про сучасні технології, можна сказати такий собі чоловічий блог про техніку, про ґаджети. Загалом, цей ресурс дуже схожий на попередній але існує на кілька місяців довше. І головна родзинка, це назва, помітили?:). Загалом, читати цікаво, особисто мені завжди були небайдужі такі теми. Але от біда, нема як подякувати авторові. Може знаєте хто це?

  http://chumova.com/ [4] - такого ресурсу в наших оглядах ще не було, гордо звуть себе "Інтелектуальна кнайпа". І роздають в цьому віртуальному закладі інтелектуальну їжу. Інформація поділена на короткі записи  і великі статті. Досить зручно. Легко відшукати поживу для власного розуму. Це місце в інтернеті повинно бути в пам’ятках кожного, оскільки тут є багато всього, що дозволить відволіктись від повсякденних турбот.

  http://bandera.lviv.ua/ [5] - патріотичний ресурс, що зве себе просвітницьким порталом про Україну. Але ж назва - Бандера. А це дає багато противників і критиканів. Бо люди не люблять вникати, а люблять воювати. Проте, ми ж тверезі споживачі контенту і здатні побачити, що сайт і справді має в собі багато інформації, корисної і важливої інформації. Я також раджу цей портал і всім противникам українського патріотизму, особливо тим, хто вважає патріотів нацистами, фашистами чи екстремістами, тощо. Щоб робити висновки для себе про когось, потрібно володіти інформацією з різних джерел і з різними поглядами, а далі робити власні висновки і ніколи не стверджувати, що лише ваша думка правильна. Писати можна багато, проте рекомендую кожному вивчити сайт і зробити підсумок самостійно.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • Pingback: про http://bandera.lviv.ua/ | Блог rooomax

  • http://twitter.com/D_Natali Natali

   Переглядала ресурси, деякі коментувала і от на “Бандера” не виходить залишити коментар от таке от видає “Error 1: Click back and type in the password.”

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    напевно треба пр оце власникам ресурсу написати, хоча написати нам – це також потрібно, більше інформації, більше знань :)