• Україномовний інтернет – 66

  by  • 04.04.2012 • огляд • 8 коментарів

  http://blog1.at.ua/ - і знову UCOZ. І що з цього, якщо цей двигунець дає можливість народжуватись новим ресурсам. Автора даного блога звати Артем і це ще молодий хлопчина, котрий лише починає свій ріст в блогосфері. Теми досить різнопланові, багатослівні і занадто серйозні, як на мене. В такому віці люди мають писати про щось більш особисте. Але це лише моя думка. Всі пости, скоріше схожі на рерайт і мають достатню кількість помилок. Але ж не забуваємо, це лиеш перші кроки і кроки досить правильні. Зовсім скоро автор почне змінюватись, ось побачите.

  http://uspix.net/ - якщо отак поверхнево поглянути на сайт, то можна сказати - сайт мережевого бізнесу. А якщо копнути глибше, то можна побачити, автори хочуть досягнути успіху і досягнути вершин. І вони дають приклад, як треба займатись улюбленою працею, а не чекати, що раптом щось впаде на голову і ви станете крутими і забезпеченими. На сайті є велика кількість цікавої інформації, і не обов’язково одразу все кидати і займатись власним ростом, варто просто сайт почитати, для того щоб просто розширити свій кругозір. Головна ж родзинка ресурсу - безкоштовність інформації. Ви ж знаєте тезу, що в нашому світі, інформація - це все. Вам вирішувати, чому вчитись, а що пропускати повз.

  http://stanislaw.in.ua/ - віртуальна реальність міста Івано-Франківськ. На сайті зібрано багато інтерактивних панорам міста, тож якщо Ви давно його покинули і знаходитесь дуже далеко, можете просто завітати на сайт і віртуально помандрувати віртуальними вуличками. А якщо Ви плануєте відвідати столицю Прикарпаття, обов’язково організуйте для себе професійну екскурсію містом, сайт в цьому допоможе.

  http://sjogodni.org.ua/ - корисний інструмент, віртуальний календар подій і іменин. Багато уваги приділено інформації про події в Україні, про свята, про моменти, що відбувались кожного дня в минулому і вартують історичної уваги. Пізнавально і зручно, захотіли взнати, коли іменини в найкращого товариша, просто шукаєте його ім’я і одночасно взнаєте, що ще сталося в цей день, що означає ім’я. Раджу тримати в закладках.

  http://comx.org.ua/ - один з небагатьох сайтів про комікси, а якщо взяти до уваги те, що ресурс україномовний, то можна одразу нагороджувати його засновників почесними грамотами і подяками за цю працю. Дуже цікаво і є що погортати. Особисто для себе відрив значення слова стріп  - це такй комікс, що має в собі кілька картинок лише, переважно розміщених в рядок. Сайт потрібно дивитись і все 🙂


   

  Share