• Україномовний інтернет – 65

  by  • 14.03.2012 • огляд • 7 коментарів

  http://litwir.wordpress.com/ - сайт на якому переплітаються вірші і твіттер, котрі породили слово - "твірчість". А твірші - це вірші в твітах. Окрім поезії, в блозі заплановано публікувати огляди авторів твіршів, анонси подій і звіти після їх завершення. Отже, перед нами приклад інтеграції класичного мистецтва поезії, в рамки сучасних технологій, такий собі консолідатор тематичного контенту  з твіттера.  Але є і недіоліки - відсутність контактної інформації, навіть твіттера не вказано, а також невідомо хто автор.

  http://yulkahrytsenko.wordpress.com/ - щоденник юної панянки Юльки. На перший погляд, він виглядає простим, а як почнете читати, захопитесь надовго. Тут є все, життя, думки, вірші, проза, захоплення, тощо. Всі пости великі і цікаві. Попри велику кількість постів, в блозі виставлено відображення лише одного запису на сторінці, а це досить не зручно, принаймі для мене, треба багато клацати. а не скролити. Авторка зібрала гарну добірку посилань і виклала всі свої соціальні контакти, тож можете легко познайомитись :).

  http://getintothejam.pp.ua/ - особистий блог без опису хто ж його автор. Але переглянувши всі записи цього молодого щоденника, його можна назвати тематичним, а саме, музичним блогом. Хоча автор каже, що захоплюється фотографією, проте ще жодного поста суто про фото не розмістив, тож можна сподіватися, що невдовзі буде і інша інформація окрім музичної.  Загалом всі пости досить великі і цікаві, є що почитати і вони досить інформативні та цікаво написані.

  http://wedwine.uz.ua/ - блог про вино і нічого зайвого. Якщо Ви лише починаєте цікавитись вином - розділ "Глосарій", тобто словник термінів, стане вам досить корисним і цікавим. Ресурс настільки простий, що в ньому забули написати хто автор, хоча активні учасники твіттера, за додатком "wed", повинні одразу розкусити, хто тут автор, а соціальні кнопки остаточно все підтвердять.

  http://travel-in-time.org/uk/ - історичний сайт. Не спішіть назвати його занудним і не кричіть, що не любите історію. Спершу прочитайте кілька постів. Прочитали? Тож напевно помітили, що історія може бути і цікавою, а при гарному поданні, навіть захоплюючою. Читайте і пізнавайте. А автор, до речі і на цьому сайті не вказано хто саме автор, буде старатися подати для Вас оригінальну інформацію.


  Share