• Україномовний інтернет – 64

  by  • 29.02.2012 • огляд • Прокоментуй!

  http://huntfish.org.ua/ - унікальне явище в українському інтернеті. В чому унікальність? Та в глибокій вірі творців ресурсу в потенціал ще однієї соціальної мережі, причому вона регіональна. Але мережа тематична - присвячена мисливцям і рибалкам. Покликана згуртувати однодумців, професіоналів своєї справи, завзятих фанатів і шанувальників такого виду відпочинку.

  http://naserpen.blogspot.com/ - персональний сайт Наавгуста Артьома (цікаве прізвище і автор називає себе Насерпнем :)). Це щоденник протестанта і фактично кожен пост наповнений релігією. І попри те, що автор хоче збільшити свої блогерські вподобання, проповідницькі пости домінують. Думаю, цей ресурс буде цікавим для тих, хто любить довготривалі дискусії на релігійні теми.

  http://thesidorov.blogspot.com/ - хоч блог і на безкоштовному хостингу, тематика його досить серйозна, а написання постів, чи то статей, досить професійне. Але думаєте, цей блог інший ніж попередній? Думаю, що ні, тема політики і релігії, дуже близькі і навіть дотичні. Але кожна ніша має своїх шанувальників. Читайте блог Юрка і допомагайте перебудовувати Україну.

  http://igormelika.com.ua/ - колекція подорожей Ігора Меліки. Автор даного ресурсу безмежно закоханий в Карпати, ви лише погляньте на його фото і почитайте тексти та подивіться календар і напрямки мандрівок. Гарантую, що знайдете для себе щось цікаве і головне отримаєте багато корисної інформації. Особливо раджу звернути увагу на розділ "Мої Карпати" - це просто енциклопедія мандрівника, тут чітко сортовані всі знання автора про гори.

  http://www.museum.if.ua/ - продовжуючи тему мандрівок, запрошую на сайт, що консолідував в собі всі музеї Прикарпаття. Серйозний підхід. Серйозні засновники і партнери. Але не зважаючи на всі регалії засновників, цей ресурс мало популяризований і поширений. Тому ми з вами повинні підтримати гарну працю і якісну інформацію. Адже, лише завдяки нам, споживачам, контент стане популярним і поширеним всюди.


  Share