• Україномовний інтернет – 63

  by  • 22.02.2012 • огляд • 8 коментарів

  http://wapsvit.com/ [1] - перед вами сайт з минулого століття, як дизайн, так і сам вап, це щось архаїчне :). Але воно ще існує і має право на життя. З корисних речей - наявність фільмів і онлайн телебачення. Є ще на сайті чат і форум. Проте нема окремого розділу, котрий розкаже про автора і як користуватись всіма фішками даного сайту або просто розділу, котрий покаже, навіщо взагалі запустився даний ресурс і які в нього перспективи і бачення в творця.

  http://013x4nd2.wordpress.com/ [2] - приватний блог з закодованою назвою. Цей щоденник наповнений записами про життя програміста в США хоча є інші моменти. Звати автора Олександр, родом з Жовтих Вод, а працює в Майкрософті. Пише цікаво, проте з помилками. Читати цікаво. Чуже життя завжди цікаве, а особливо, якщо воно гарно описано, раджу почитати Мемуари автора. Цей ресурс можна назвати зразком персонального блога.

  http://indragop.org.ua/ [3] - сайт на одну тему - Козацтво. Тут, здається, зібрана вся інформація про героїв України - Козаків. Це велика енциклопедія козацької інформації. Все структуризовано, проте назви дещо заплутані. Але загальна оцінка - ідеальний сайт для вивчення чи не найважливішого розділу з історії України.

  http://kazka.in/ [4] - задум ресурсу - зібрати казки, як то авторські чи народні, котрі написані українською. Також сайт консолідує тематичні казкові ілюстрації, а на майбутнє буде зібрана вся мультимедійна казкова інформація. Кожен може долучитися до наповнення і допомогти в цій важкій праці але благородній :).

  http://type.org.ua/ [5] - це шрифтоблог, як зазначають автори. І це справді унікальний ресурс, він повинен бути в закладках всіх українських дизайнерів. Тут зібране все, що стосується шрифтів і їх розробки. А ще на сайті існує каталог українських шрифтів, що регулярно наповнюється. Але нема інформації про авторів і їхніх контактів, проте автори роблять зустрічі в офлайні і дають уроки із створення шрифтів. Додавайте в улюблені закладки шрифтоблог, він цього вартує :).


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • Andriy000000

   А тепер поясніть мені для чого порталу розказувати про автора і т. д. Для блогів я розумію це тре, але для порталу. Так само і про всі фішки що там є такого зарозумного що тре пояснювати

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    Це потрібно для будь-якого сайту. Є певні правила і не гласні норми. От, наприлад, сподобав собі хтось сайт, захотів більше про нього взнати і що далі? Повна відсутність інфо. Чи замовити рекламу – в кого, якщо нема даних? А інструкція до викорисання є до всього.

    • Andriy063

     В кого? В Адміністратора чи Засновника сайту. Якщо такого на розум не приходить, то що ви взагалі робите в інеті??

     • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

      На цьому бесіду завершено.

    • Andriy063

     І щось я там читав про ”архаїчний вап”. Ну-ну. Порівняйте лічильники відвідуваності цих ВАП-сайтів
     http://tegos.ru/ 
     http://spaces.ru/ 
     http://rugame.mobi/ 
     http://tabor.ru/ 
     http://sefan.mobi/ 
     http://wapos.ru/ 
     http://sever.ru/ 
     …………………
     …зі…своїми, наприклад. Тоді й поговоримо.

     • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

      там нема жодного україномовного сайту і ці сайти ніяк не стосуються вашого. трафік потрібен для заробітку. 

      Особисті претензії прошу надсилати приватно, а не флудити в коментах під різними бот-іменами.

     • http://twitter.com/Patronik Wasyl

      Кількість трафіку це не показник якості сайту, як вже зазначив Тарас трафік потрібний для заробітку. От на базарі багато людей, але ви чомусь йдете відпочивати в парк, на природу, а не на базар. 
      А вам Тарасе, раджу не додавати більше в огляди розважальні ресурси з великою кількістю низькоякісного трафіку, про них навіть нема що написати бо вони позбавлені авторського почерку, тупо клони для збору сміттєтрафіку. 

      • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

       Посилання на ресурс було додано через форму зв’язку, тому його пропустити не міг :)