• Україномовний інтернет – 63

  by  • 22.02.2012 • огляд • 8 коментарів

  http://wapsvit.com/ - перед вами сайт з минулого століття, як дизайн, так і сам вап, це щось архаїчне :). Але воно ще існує і має право на життя. З корисних речей - наявність фільмів і онлайн телебачення. Є ще на сайті чат і форум. Проте нема окремого розділу, котрий розкаже про автора і як користуватись всіма фішками даного сайту або просто розділу, котрий покаже, навіщо взагалі запустився даний ресурс і які в нього перспективи і бачення в творця.

  http://013x4nd2.wordpress.com/ - приватний блог з закодованою назвою. Цей щоденник наповнений записами про життя програміста в США хоча є інші моменти. Звати автора Олександр, родом з Жовтих Вод, а працює в Майкрософті. Пише цікаво, проте з помилками. Читати цікаво. Чуже життя завжди цікаве, а особливо, якщо воно гарно описано, раджу почитати Мемуари автора. Цей ресурс можна назвати зразком персонального блога.

  http://indragop.org.ua/ - сайт на одну тему - Козацтво. Тут, здається, зібрана вся інформація про героїв України - Козаків. Це велика енциклопедія козацької інформації. Все структуризовано, проте назви дещо заплутані. Але загальна оцінка - ідеальний сайт для вивчення чи не найважливішого розділу з історії України.

  http://kazka.in/ - задум ресурсу - зібрати казки, як то авторські чи народні, котрі написані українською. Також сайт консолідує тематичні казкові ілюстрації, а на майбутнє буде зібрана вся мультимедійна казкова інформація. Кожен може долучитися до наповнення і допомогти в цій важкій праці але благородній :).

  http://type.org.ua/ - це шрифтоблог, як зазначають автори. І це справді унікальний ресурс, він повинен бути в закладках всіх українських дизайнерів. Тут зібране все, що стосується шрифтів і їх розробки. А ще на сайті існує каталог українських шрифтів, що регулярно наповнюється. Але нема інформації про авторів і їхніх контактів, проте автори роблять зустрічі в офлайні і дають уроки із створення шрифтів. Додавайте в улюблені закладки шрифтоблог, він цього вартує :).


  Share