• Україномовний інтернет – 62

  by  • 16.02.2012 • огляд • Прокоментуй!

  http://kalendaryk.lviv.ua/ - цей ресурс стане вашим календариком подій. Календарик представлений в 23 регіонах, тобто в кожному із міст має свій домен. Навігація досить проста, легка, інформативна. Також ви зможете ставити помітки на яку з подій варто піти, а яку пропустити. Крім цього, всі події розділені за тематикою. Ви можете розмістити на сайті самостійно анонс власної події. Все гарно. Проте, зовсім відсутня інформація про ресурс, хоча всі шляхи ведуть в Івано-Франківськ, вказана адреса і телефон, а от кому він належить, людині чи організації, а якій, невідомо.

  http://rest.if.ua/ - щось я так відчуваю, що цей і попередній ресурс є родичами. Але попри це, даний сайт вартує уваги і окремого місця в закладках. Тут представлена тема туризму. Автори беруться за нелегку справу допомоги з організацією вашого відпочинку. Підкажуть де і як краще провести відпустку чи вихідні дні. Сайт наповнений різноманітним контентом, від новин, до приватних описів поїздок, від анонсів, до фото і відео матеріалів. Основна кількість місць, зібраних на сайті, знаходиться в Прикарпатті, проте є і Львівські, і Закарпатські місцини. Однозначно рекомендую всім спостерігати за розвитком даного ресурсу.

  http://uareview.com/ - якщо вже давно втомилися від сухих, нудних, трагічних, політичних, критичних новин, вам варто відвідати даний сайт. З першого погляду можете сказати, що це якась початкова версія майбутнього звичного новинарного ресурсу. Але не спішіть робити висновки. Прочитайте новини вникаючи в текст. Ну як? Настрій піднімається?:) Звісно, що я не раджу вірити цим записам, проте раджу читати даний ресурс постійно і долучатися до створення альтернативних новин :).

  http://music-blog.com.ua/ - музика і баста. Можна було і завершити огляд 🙂 Але є ряд доповнень. Інформація переважно про електронну музику, про її творців. Ресурс позиціонує себе як музичний блог. Інформації в блозі є достатньо, а ще автори поставили за мету безустанно відслідковувати всі тематичні фестивальні і клубні події в Україні. В блозі зібрано біографії всіх відомих в цілому світі джедаїв діджеїв. Є багато відео, є багато фото. Але, нажаль, нема інформації, хто творець цього блога.

  http://xoby.org.ua/ - дуже інформативний і корисний сайт. Читаючи його назву, можна подумати, так це ж про хобі і напевно будь-хто там зможе знайти щось для свого захоплення. Але тут ви і помилитесь. Під хобі, слід читати - полювання. Ось такий цікавий хід думок в автора, до речі, автор досить молодий. І цей сайт є зразком того, як поєднано дві великі любові в одне ціле. Тут мова про те, що автор є затятим шанувальником полювання душа якого відрита і до науки сайтобудування. Розділи сайту описують такі теми як мисливські рушниці, собаки, дичину, тощо. Думаю, що навіть, мисливці із величезним досвідом знайдуть на сайті чим зайнятись, якщо не доповнять існуючі матеріали, то додадуть критики чи дискусії.


  Share