• Україномовний інтернет – 61

  by  • 09.02.2012 • огляд • 5 коментарів

  http://unknown.stryi.com/ - в час популярності тематичних блогів, ми вже і забули, а звідки взялися ці блоги. Хочу вам нагадати, що все починалось з персональних щоденників, котрі велись в паперовому вигляді, а з появою інтернету вони почали називатись блогами. Перед вами саме такий, класичний тип блога - особистий щоденник. Прості житейські пости, з думками і поглядами. Про авторку майже нічого не відомо, та і нік в неї відповідний, єдине, що гарантовано, авторка зі Стрия і досить давно почала вести щоденника.

  http://lifestyle.if.ua/ - блог про стиль життя. Під стилем життя автори розуміють переважно спорт і здоров’я, відповідно і основна маса постів про це. Хоча цей ресурс доречніше б було назвати колекцією тематичних статей з інтернету. Але автори про це чесно повідомляють, всі статті беруться з відкритих джерел і при будь-яких претензіях власників готові до компромісів.

  http://panbibliotekar.blogspot.com/ - блог про все, що стосується бібліотек, особливо в Україні. Правда переглянувши десяток останніх постів, тематика бібліотек там відсутня, проте і в описі блога вказано, що автор ще і ІТ цікавиться. Пости корисні і інформативні, багатьом науковцям стануть в нагоді. Але от дякувати за цінну інформацію нема кому, оскільки автор захований за псевдонімом "Пан Бібліотекар" і ми не знаємо героя в обличчя.

  http://www.fotostudent.org/ - блог про фотографію. Цікавий ресурс в якому простими словами описані цікаві і інформативні речі. Якщо бажаєте почати вчитись фотографії, починайте навчання разом з Віктором (так звати автора блога) і читайте його нові пости. Фотографія - це гарне хобі, а можливо і основний прибуток. Тож зверніть увагу :).

  http://uanetnews.com/ - сайт позиціонує себе як новинарний ресурс нашого українського інтернету, тобто покликаний він писати про всі новини і нові ресурси уанету. Існує сайт вже досить давно але на даний момент про нього знають не так багато людей. Але дивно, що зовсім відсутня інформація про авторів, проте, якщо уважно придивитись до ресурсу, то можна помітити банери, та і в постах, прямі натяки на те, що до нього причетний пан Голубовський :).


  Share