• Україномовний інтернет – 6

    by  • 01.12.2010 • огляд • Прокоментуй!

    http://medicinelife.wordpress.com/ - досить рідкісний тип блога - про медицину і різні медичні штучки-научки. Автор застерігає, що пости не є рекомендаціями для лікування. Пости цікаві, можливо тому, що в них є багато нового як на мене. але найголовніше, що веде його студент-медик, веде із захопленням і жагою до знань. Можна сподіватися, що в Україні будемо мати нового профіка в галузі медицини.

    http://ukrseo.pp.ua/ - тематика дуже "модняча", черговий блог про це. Але він такий молодняковий, що ви зможете прослідкувати весь процес його розвитку. Там наразі лише декілька постів. Це перший україномовний блог автора, тому потрібно підказувати і виправляти помилки :) . Автор грозиться проводити конкурси і марафони. А може і спарвді щось нове відкриє і розкаже про seo?:)

    http://404.in.ua/ - блог про все і також про модну тему Інтернет, правда існує вже давненько але постів не так вже і багато. Напевно автор пише, коли є натхнення і зайвої популярності не прагне. Має блог для себе але як і всі ми хоче, щоб його читали і коментували :) . Але це лише один з декількох його блогів. Може згадка тут, буде спонукати до нових записів там?:).

    http://ta-ty-sho.com/ - пишу про цей ресурсик лише тому, що там лямпочка в його оформленні. Все, більше нічого і не треба, сайт вже сам по собі стає крутим. Скажете, та ти шо?:) Я нішо, крім лямпи там рерайт всього, що дублюється в неті на кожному п’ятому сайті такого типу і на кожному другому блозі. Але існувати такі ресурси можуть - це портали для лінюхів. Збирають все навколо і подають читачам в одному салаті, дають ще чати, форуми і відкриту реєстрацію. Біда єдина - юкоз і баста.

    http://cikave.org.ua/ - це яскравий приклад наступника вище згаданого сайту. Це не блог але вже і не портал, це сайт, де є автор чи колектив авторів. Наповнення - повний рерайт, а можна сказати - це новий тип копіпапасту, формується він методом перекладу і адаптації. Присутня монетизація. Для загального розвитку, якщо ви не підписані на всякі потужні іноземні ресурси, котрі продукують контент інтернету або не знаєте іноземних мов, можна сміливо додати у власну rss читалку.

    Share