• Україномовний інтернет – 59

  by  • 25.01.2012 • огляд • 12 коментарів

  http://ifcity.com.ua/ - незалежний, авторський блог про місто Івано-Франківськ і як заявляють автори тобто автор, це не портал, це блог з мінімальною кількістю політики, хоча вона наразі присутня в кожному пості фактично. Переглядаючи статті чи то пости, виникає запитання, а хто ж автор? А новинні ресурси повинні вказувати авторство і джерела та й контакти з редактором і його ім’я і прізвище зайвим не буде. Якщо закинути в пошук кілька статей, аналогічні записи є присутні і на інших ресурсах. Хто в кого копіює, не буду з’ясовувати але маю сумніви щодо того, що ресурс самостійно веде журналістську діяльність. Проте більшість сайтів починає подібно, сподіваюся це лише початок, а на майбутнє цей блог знайде свою нішу і здобуде перші місця в рейтингах.

  http://cultart.info/ - загадковий сайт в якому назва, опис і контент - це все різні речі, котрі важко розмістити на одній лінії :). Хоча в творчих ресурсів і їхніх творців свої бачення світу. Сайт анонімний і як айсберг в океані, ніхто не знає звідки він взявся і куди він пливе. Хто автор? Загадка. З першого погляду - це ніби глобальний проект, а придивишся, там і особисте є . Як зв’язатись з авторкою (мені це ж просто відомо, що в проекта авторка , а не автор) також нема жодних підказок. Для чого все це створені, також загадка. Наразі просто спостерігаю за долею цього ресурсу.

  http://golubovsky.com/rosie/ - блог про пригоди Роузі Хантінгтон-Уайтлі, це така моделька, як видно з інфо. Головна родзинка всіх вигаданих історій, це те, що вони починаються словами "Одного разу Розі Хантінгтон-Уайтлі" :). Цікавий формат. Досить несподіваний для України. Блог приємний і оригінальний. Але хто ще не знає, а чому такий ресурс не лежить на окремому домені, повідомляю, цей субдомен створено з метою піару головного домену, того що йде до "rosie/". Головне запитання, чи буде продовження розповідей?

  http://auvalent.com.ua/ - блог творчої особистості дизайнерського покрою з ніком Auvalent, а в миру Павло Гук. Павло великий шанувальник книг, дизайну і різних івентів. Пости легко читати, несуть в собі певні знання, тож це буде корисно. Загалом цей ресурс створений як візитка і, напевно, портфоліо, проте, щоб знайти зразки робіт автора, доведеться просто сприйняти тонкий гумор і виконати одну елементарну дію але не кожен відразу здогадається яку. Отже, бажаю всім цікавого перегляду і відгадок 🙂

  http://galiciancooking.livejournal.com/ - рідкісний ресурс - онлайнова кулінарна книга Галицької кухні. Ця кухня близька багатьом, проте не кожен здогадується наскільки вона велика і різноманітна. Смаку блогу додають яскраві фотографії-ілюстрації. Цей сайт стане корисним багатьом людям. Однозначно варто додавати його в свої закладки і регулярно спостерігати за оновленнями і що найголовніше - самим пробувати готувати смакоту.


  Share