• Україномовний інтернет – 57

  by  • 11.01.2012 • огляд • 10 коментарів

  http://lifetips.org.ua/ [1] - якщо ви ще пам’ятаєте моду на створення порталів, то цей сайт вам їх нагадає, хоча він не є класичним порталом, а скоріше блогом. Тут зібрана ціла колекція статей про різні житейські цікавинки, про "лайфхаки" (це різні вигадки, що покращують чи спрощують нам життя). Підсумовуючи, можна сказати - це такий собі журнал для читання у вільний час для емоційного розвантаження. Проте, цей журнал переповнений різними рекламними віджетами і тізерами, що робить його схожим на дитячу аплікацію, куди ліплять все підряд та ще й називають це не рекламою, а "цікавим в інтернеті" - погано обманювати довірливого читача.

  http://www.mrweevil.com/ [2] - отак прочитавши назву сайту взагалі не виникає ніяких асоціацій про що він є, а прочитавши його опис, починаєш розуміти більше. І виникає думка - що, знову? Так, знову, пишемо про те як заробити золоті гори в інтернеті:). Але тут автор, до речі, назва сайту - це його псевдо, описує про власні пригоди в галузі манімейкерства, розробки сайтів, про різноманітні цікаві ресурси і суворо забороняє копіювати власний контент, думаєте це зупинить копіпастерів?:)

  http://ratne.info/ [3] - це приватний портал районного центру волинської області, с.м.т. Ратне.  Це зовсім молодий сайт, котрий створив і веде найвідоміший директор сільської школи в Україні і депутат районної ради, пан Олександр Ковч. Стиль "Ратнівських новин" є простим і веселим, без сухої формальності і голої статистики. Проте гумор річ складна, в кожного він різний, а тому і назви розділів сайту не всі зрозуміють, а отже не всі зможуть якісно мандрувати ресурсом.

  http://profuns.te.ua/ [4] - ось до вашої уваги зразок чистого блогу, котрий побудований виключно на бажання ділитись власними знаннями, знаннями про програмування. Пости не перенасичені зайвими словами, можна сказати вони короткі, проте якісні, є необхідний обсяг інформації для вивчення чи засвоєння для власного розвитку. Програмісти повинні додати в свої закладки обов’язково.

  http://restgeo.com/ [5] - потужний ресурс про подорожі, відпочинок, туризм в Україні. Створений він колективом однодумців і професіоналів. Цей сайт рано чи пізно але таки стане вам в нагоді. В ньому зібрано багато інформації про те, як краще організувати власні вакації, ви зможете відкрити для себе нові цікаві місця, скористатися з різноманітних послуг, а також почитати відгуки від таких же мандрівників Україною як і ви. Сайт також пропонує забронювати квитки на транспорт чи місця в відповідному готелі, що справді зручно.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • http://rukopis.org.ua Рукопис

   тут напевне для програміста сумнівів немає

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    я так розумію, мова про вибір кращого?

    • http://rukopis.org.ua Рукопис

     Так :) тут ж голосування є. 

     • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

      ну читачі ж не телепати, тому треба повністю формувати думку.

  • http://twitter.com/yamorfie vitaha

   приємно бачити що мої профани лідирують :)

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    напевно вартують цього.

  • http://how-to-do.org/ Andr1y

   Я вже мав справи із сайтом LifeTips.org.ua. Вперше його побачив у коли перевіряв статті зі свого сайту на унікальність Advegi Plagiatus-ом. Але неунікальним на сторінці був не текст статті, а меню та ключові слова! І вгадайте на якому сайті програма знайшла “випадкові” співпадіння :)
   Згодом статті із мого сайту почали з’являтися  на цьому ресурсі. Правда першоджерело почали вказувати, але тільки після мого зауваження.

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    Це вже лежить на совісті автора. але якщо це явище глобальне і постійне, легко повністю забанити цей сайт у всіх пошуковиках і рейтингах :)

    • http://how-to-do.org/ Andr1y

     Станом на сьогодні претензій до автора не маю. Залишилося декілька статей без посилання на джерело, але це вже на його совісті.
     До речі, а яким чином можна забанити недобросовісних копіпастерів? Наскільки мені відомо, Яндекс розглядає “маляви”, але гугл до них байдужий.