• Україномовний інтернет – 56

  by  • 04.01.2012 • огляд • 10 коментарів

  http://ssmetansky.blogspot.com/ [1] - щоденник молодого фрілансера, який в роозділі "Про мене" виклав лише персональні фотографії, проте добре, що є контактна інформація. Але ж про що цей бог? В поясненні до назви щоденника, автор пише,  student / blogger / it expert / freelancer. Але якщо почитати першу сторінку то можна знайти лише один пост студентський, а решта про все на Світі. А мало б бути і про ІТ і про фріланс (цікаво, в якому напрямку він працює?). Якщо подивитись на розділи, в підвалі щоденника, то інтереси автора досить цікаві і якщо ви підтримаєте його своїми коментарями, думаю з часом там назбирається достатня кількість цікавого матеріалу.

  http://olkod.blogspot.com/ [2] - це новий формат блогів, коли персональний щоденник, стає регіональним блогом. В ньому автор переважно пише про Дробич. Тематика серйозна і пізнавальна, багато історії, патріотизму і політики. Схоже на те, що автор, Олег Дукас, є журналістом, а можливо просто кохається і цій справі. Проте, це я можу лише здогадуватись, оскільки, ні контактів, ні опису про автора ніде нема. Сподіваюся це автор скоро поправить та і нотаток ставатиме щоразу більше.

  http://vlotko.livejournal.com/ [3] - а це знову цікавий формат, з назви можна сказати, що журнал є персональним, а копнеш глибше, побачиш, що це журнал унікального етнорекреаційного проекту. Спитає що це таке? Простішими словами - це такий інструмент, що здатен показати вам давнє життя гуцулів не використовуючи машини часу. Блог описує не просто життя в даній садибі, а і заняття, які були притаманні в ті часи гуцулам, їхнє життя і харчування :). Повернуся до копання, якщо ж копати ще глибше, можна таки побачити, що спочатку було все так суто персонально і особисто. Загалом цікаво і неповторно.

  http://re-mag.com.ua/ [4] - блог про сучасне мистецтво, як оголошує його творець Сашко. Перевага в цьому блозі надається графічному контенту, тобо тут присутня велика кількість фотографій і відеороликів. Авторів є декілька, тож пости завжди різні за стилем і оформленням. Цей ресурс, де відпочине ваше око. Але поряд з цим, зможете почитати про цікаві події і новини. Гумор присутній, а це гарно, позитив додає здоров’я :).

  http://codeman.com.ua/ [5] - тут особливо описувати нема що - це велика база документації українською мовою для програмістів. Це така собі кодерська вікіпедія, наповнювати яку можете і ви. Гарний і корисний проект. Заслуговує на те, щоб бути в ваших закладках і служити корисним посібником для примноження своїх знань, звісно, якщо вам це цікаво взагалі :).


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share
  • http://auvalent.com.ua Pavlo Guk

   >> ssmetansky.blogspot.com/
   мені чомусь з верхньої панелі жодне посилання не відкривається)

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    бо воно ще не робить :)

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001685480750 Sergey Smetansky

   Мій блог 
   http://ssmetansky.blogspot.com/   зараз на стдії розробки змінюю дизайн на даний момент вибачте можуть бути деякі проблеми 

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

     Бажаю вдалих змін

   • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001685480750 Sergey Smetansky

    я б хотів з вами обмінятись посиланнями на блог дозвольте це зробити

    • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

     якщо це питання до мене, то на кожному з блогів є форма чи контактна інформація – напишіть мейла і вкажіть який саме блог цікавить

  • http://neolans.net/ Neo Lanser

   Найбільше сподобався КодерМен. Ресурс і справді несе цікаву інформацію і для розробників веб-проектів, і взагалі для теперішніх та майбутніх власників сайтів.

   • http://electric.org.ua/ ELECTRIC

    тільки з авторами немає контакту.

  • http://rukopis.org.ua Рукопис

   тут теж:)

  • Pingback: Краща п’ятірка – 6 | PlanetUA