• Україномовний інтернет – 55

  by  • 30.11.2011 • огляд • 1 коментар

  http://city-roofs.blogspot.com/ - фотоблог гарного настрою. Цей блог дуже простий до сприйняття і легко читається. Авторка щоденника розповідає про свої захоплення і загалом про життя. Оповіді цікаві і мало не кожне речення ілюструється фотографіями, котрі у більшості випадків належать авторці. В блозі головним напярмком є мода і кулінарія, тож він особливо цікавим і корисним буде дівчатам. Але і чоловікам є на що подивитись :).

  http://www.coffea.com.ua/ - блог про каву, прямо капітан Очевидність скажете :). Авторкою  цього зовсім зеленого блога є Ірина Новоставська, думаю, ті хто цікавляться українським інтернетом знають її. А отже і пости будуть цікавими. Тепер кожен похід авторки в місця, що є дотичні до кавової тематики, буде мати гарний опис і цікаві висновки. Блог приваблює простотою і ідеєю.

  http://marusia.org.ua/ - Маруся - це літературний клуб. Пропагує творчість молодих авторів і сучасну українську літературу. Окрім віртуального світу, він існує і в реальному, а це ще один крок до розвитку літератури. Інтернет гуртує, а життя пропагує і розвиває. От і "Маруся" робить багато справ в цих напрямках. Команда сайту робить ряд конкурсів і заходів. Якщо Ви творча натура, цей сайт повинен бути в ваших закладках, а якщо ні, перегляньте, Вам сподобається :).

  http://eradio.net.ua/ - мережеве радіо з українськими піснями. Існує ця інтернет-радіостанція вже кілька років і сповідує принципи трансляції виключно україномовних пісень. Як і більшість, а можливо і всі проекти, що пропагують україномовне, дана віртуальна радіостанція не є комерційною, тмоу ваша увага і підтримка є головною нагородою таких проектів і "Є! Радіо" зокрема. Слухаємо і поширюємо :).

  http://webcommunity.org.ua/ - напевно найоригінальніша спільнота українців в інтернеті. Даний ресурс запрошує всіх, хто втомився від традиційного інтернет-контенту в свою родину. Тут Ви і справді знайдете щось інше, ніж зазвичай поширюється в інтернеті. Але Ви можете і самі поділитись зі світом своїми думками. В розділі "Про нас" можна знайти багато інформації про ресурс, проте нема інформації про творців. Це чи не єдиний мінус. І напевне так задумано, бо головне в цій родині наповнення і спілкування між читачами, а вже в бесіді стане відомо хто там головний на сайті :).


  Share