• Україномовний інтернет – 54

  by  • 24.11.2011 • огляд • 5 коментарів

  http://ammorium.blogspot.com/- чийсь персональний блог. Хоча, якщо провести маленьке дослідження, то можна визначити, що автор щоденника Андрій Костецький. Це зовсім молодий блог, в ньому наразі лише чотири пости, проте теми в них дуже оригінальні і цікаві. А враховуючи, що це лише початок. хочеться побажати, щоб запал не згасав, а потяг до наповнення блога збільшувався.

  http://snooper.in.ua/ - з першого погляду даний ресурс схожий на сайт старого типу - портал. але насправді це блог. Автор Ігор Шарабура. Кохається він в сайтобудуванні, комп’ютеробудуванні і в різного роду поліграфії. В блозі гордо присутні і портфоліо, і розділ замовлення послуг автора. Ресурс в соціальних мережах представляють еккаунти його автора. Контент глобального типу.

  http://freesoftware.in.ua/ - з посилання зрозуміло, що сайт про безкоштовне програмне забезпечення. На сторінках ресурсу публікуються анонси, огляди, хаки, просто цікава інформація. Загалом описувати багато нема чого, тема вузька але потрібна. З недоліків, відсутність зв’язку з автором чи авторами. Всі записи систематизовані тегами, котрі відображені перед записами, що досить зручно і практично.

  http://violetaola.blogspot.com/ - правильно побудований в усіх моментах щоденник молодої дівчини, Олі Гавришко. Навіть придертися нема до чого (на відсутність фавікона і лого не звертаємо уваги), всі розділи присутні, думаю, більше ніж достатньо :). Про авторку можна сказати, що вона велика мандрівниця і любителька Львова та екстріму. Кожен пост просто насичений фотографіями, що робить щоденник цікавим і наглядним.

  http://www.tivasyk.info/ - блог відомого блогера :). А якщо серйозно, цей ресурс належить Тарасу Івасику чи Івасю Тарасику, упс, знову нема серйозності. Ну тепер вже точно пишу серйозно - цей автор є старійшиною української блогосфери. Існує ресурс вже десять років (якщо дивитись на календар записів, бо в копірайті стоїть період 2005-2010), а це про щось та й говорить. Всі записи дуже гарно зформовані і містять в собі достатньо велику кількість інформації. Хоча пости не пишуться щодня але вже як напишуться, то почитати буде що. Рекомендую даний блог як зразок для починаючих авторів.


  Share