• Україномовний інтернет – 53

  by  • 17.11.2011 • огляд • 4 коментарі

  http://programming.in.ua/ - блог про всі види програмування (веб-програмування тут також є), графіку, дизайн. В постах крім вже згаданих тем є і більш загальні, а це досить приємно, оскільки однотипні пости швидко проїдаються і їх треба розбавляти легкими до сприйняття темами. Це колективний проект. Але нема конкретики, хто саме стоїть за сайтом. Проте автори сайту творять добру справу і прагнуть зібрати навколо свого дітища справжніх фанатів і досягнути разом великих успіхів.

  http://fandroid-ua.blogspot.com/ - класичний тематичний блог, з назви видно, що він про операційну систему Андроїд і все, що з нею пов’язане. Всі пости чітко систематизовані за чотирма темами. Ресурс ще досить молодий і набирає обертів малими темпами але йде впевнено і цільово. Але головна принада даного блога, це те, що його автор - дівчина Таня, студентка Тернопільського педагогічного університету, з прикладної математики. Мало є блогів цієї теми, котрі наповнюються жіночою половиною людства. Тож підтримуйте і давайте наснаги до розвитку.

  http://digifun.info/ - віртуальний журнал про електронні ігри, в ньому збирається повна інформація про всі новинки даної тематики і гарно подаєтсья читачам без зайвих сторонніх додатків (реклами, кнопки, банери, тощо). Хто засновник і наповнювач ресурсу невідомо але автор чи автори прагнуть зібрати на своїх сторінках не тільки огляди нових ігор але і слідкувати за новинами, новинками і трендами, перекладати інтерв’ю з розробниками, думаю вони не проти і самі взяти інтерв’ю в відомих персон відео-ігрової індустрії.  Ресурс володіє власним форумом і блоговим майданчиком, що є досить сміливо і додає автору(ам) відповідальності.

  http://strng.org/ - особистий блог досить відомої людини - Стронговського.  Він пише, перекладає, творить, фотографує, малює, багато читає. Книги - це його життя, принаймі мені так здається. Можна сказати, що автор даного ресурсу пише не менше ніж читає, а можливо пише навіть ще більше ніж говорить. Блог є дуже цікави, читається легко,  а дизайн в нього гарно продуманий. Запрошую читати і насолоджуватись :).

  http://knyhobachennia.com/ - український видавничий портал. Серйозний ресурс, котрий відкриє для вас україномовні книги, їхніх авторів і відавництва. Сайт афішує всі заходи, що мають зв’язок з книгами. Також ресурс має багато довідкової інформації, особливо корисним є  каталог книжкових веб-магазинів. Проте невідомо хто за цим всім стоїть... Але це не є причиною, щоб не додавати ресурс в закладки. Сподіваюся, ви вже додали "Книгобачення" до улюблених сайтів?:)


  Share