• Україномовний інтернет – 52

  by  • 10.11.2011 • огляд • 6 коментарів

  http://valerie-ptah.blogspot.com/ - блог, котрий з першого погляду привертає до себе увагу своєю назвою. Правда цікаво, а ким оподатковуються інші персонажі?:) Кожен пост блога наповнений персональними думками авторки, які мають в собі велику кількість філософії. Цікавим є підхід окремо виділити свій проект 365, суть полягає в щоденник опусах власного життя. Авторка завела окремий блог в якому потижнево описує події, що трапились з нею. Недоліком блога є те, що відсутнє інфо, а хто ж ця авторка і як її звати? І немає контактної інформації.

  http://womensnews.pl.ua/ - посилання говорить само за себе, це сайт жіночих новин. Тут є все. Тобто все, що має бути цікавим дамам, перегляньте теми сайту. От тільки нема хто створив даний ресурс (але якщо подивитись в футер, то видно, що автор сайту Мирослав Мізін, а хто ж як не чоловік знає про те, що цікавить жінок:)), а форма зворотнього зв’язку має стільки полів, що це відбиває охоту нею користуватись.  А ще до себе привертають увагу російські афоризми, на фоні україномовного сайту, воно якось дивиться погано. Хоча всі пости несуть в собі щось цікаве і не навантажують великою кількістю букв, формат якраз такий, щоб людина хотіла читати.

  http://crazysas.org.ua/ - з першого погляду здається, що сайт є розважальним, а насправді він є персональним. Автор сайту Сашко. Наповнення ресурсу - це захоплення і уподобання його власника. Він пише про свої здобутки і відкриття. Проте на сайті встановлено код якогось хробака, про наявність якого має попереджати вас ваш браузер. Це напевно гонитва за заробітком привела до встановлення якоїсь зарази. Але завжди цікаво почитати чиєсь життя, тож маєте шанс це зробити:).

  http://ukr-lib.com/ - досить таки серйозний ресурс, що називається Українська Вільна Бібліотека. Її засновники прагнуть відкрити двері бібліотеки і в реальному житті, оскільки мають багато книг для читачів. Даний проект носить Всеукраїнський характер. Це зовсім молодий ресурс, йому лише кілька місяців. І тому він потребує вашої допомоги і головне підтримки, потрібно показати, що дана ідея вартісна і надихнути авторів на розвиток і чергові здобутки.

  http://www.soloway.co/uk - таке співуче слово "Соловейко" і сайт це підтверджує. Даний ресурс - це величезна колекція музики, котра гарно систематизована і доступно представлена. В сам сайт вкладено багато праці розробників, що гарно видно на різних можливостях і інструментах сайту. На Соловейку є багато конкурсів для виконавців. Крім музики є і багато інформації про колективи і виконавців, а також про різні тематичні події. Гарна робота, якісний контент, корисний ресурс - це Соловейко :).


  Share