• Україномовний інтернет – 51

  by  • 03.11.2011 • огляд • 18 коментарів

  http://kotra.in.ua/ - це чи не найлаконічніший сайт з усіх, що коли-небудь тут був описаний. Вся справа в тому, що даний ресурс покликаний дати відповідь лише на одне єдине питання - Котра година в Києві? Як ви вже здогадались, це сайт точного часу. Зручно і корисно. Візуалізація проекту досить таки стильна - класичний годинник з електронним в середині. Користуйтесь із задоволенням.

  http://tsikave.info/ - блог про різні цікавинки, котрі знаходяться навколо нас. Ресурс збирає цікаве інфо :). Статті досить об’ємні. Наразі там помітний рерайт того, що побачено автором чи авторами в неті і на їх думку заслуговує на висвітлення в україномовному інтернеті. Відсутність інформації про творців ресурсу і контакт з ними - виправдовується лаконічним дизайном напевно :).

  http://muscular.org.ua/ - новонароджений блог про мистецтво підтримання власного тіла в тонусі. Як каже автор, про м’язову радість. За задумом Ігора, ресурс адресований простим людям, що не прагнуть стати відомими і мускулистими бодібілдерами але прагнуть підтримувати гарний фізичний стан. Гарна манера подачі інформації захопить вас і заставить прочитати пост від початку до кінця, тим більше цей текст є корисним і інформативним. Недоліки класичні - нема зворотнього зв’язку, нема розділу про блог, присутня реклама і це вже на перших порах становлення ресурсу. Думаю, якщо автор не загасить свій запал, цей сайт чекає велика популярність.

  http://mal-e.org.ua/ - з першого погляду, це звичний персональний блог. А от з другого, третього і т.д, це резюме. Авторка активно використала давню мрію всіх блогерів і застосувала силу щоденника для пропаганди власних здобутків і знань. І це заслуговує на повагу і визнання. Євгенія є творчою особистістю, що також підкреслено на окремій сторінці щоденника. Єдиний суттєвий недолік, це мала активність в написанні нових статей. Якби частота постів була подвоєна чипотроєна, то до всіх нагород додалась ще б і нагорода читацького визнання у виглядів дискусій і обговорень.

  http://mizin.poltava.ua/ - зразок досконалого приватного чи то особистого ресурсу. Тут можна побачити і щоденник, і новини регіону (Полтава), і захоплення автора. Цікава конструкція сайту Мирослава, проте має недолік, це статична перша сторінка і жодного натяку, що є ще блог, де автор описує свої погляди на різні речі. Найцікавіший розділ - Думки. Це є ключовий момент даного сайту. І малий ліричний відступ - в комерційній фотографії Мирославу ще треба попрактикуватися і погортати роботи відомих фотографів на фотосайтах :).


  Share