• Україномовний інтернет – 5

  by  • 24.11.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://dyvys.info/ - воно може і не чесно, оскільки я є одним із засновником цього блога але то такий молодняк, що капєц. От і ділюся. Це така собі відеоциклопедія досягнень відеомайстрів нашої і не тільки держави. Коротше, ми там збираємо інформаційні і промоційні відео про різні куточки краю і цікавинки нашої України. Але це рання бета, все ще може перекрутитись.

  http://palm.nash.net.ua/ - це повний неочікуванчик, там пише, що це не блог, а насправді блог в якому вимкнуто можливість коментування всіх постів. Автор загадкова особистість, що критикує все і вся. Але сайт містить дуже багато справді цікавих матеріалів. Створено цей "неблог" дуже, відносно кажучи, давно але частота публікацій малюсінька була і лише тепер відновлено регулярні публікації. Не знаю чи це надовго але прослідкувати за сайтом раджу.

  http://www.ukrainetsblog.com/ - а це вже не молодуха в інтернеті, а давній і антикварний блог українського блогера, котрий ще знають як просто ukrainets в блогохостингу блогспот :) . Пише про всякі нетоманські штучки-дрючки, гаджети і коди та своє життя і плавно перетворюється в "баняка" - гАмерика вона така:). А ще, якщо ви там побачите перший пост від 2001 року - не вірте своїм очам, бо інший вже буде 2007. Питання, де автор був весь цей час? Правильно, змащував машингвер в своїй криївці.

  http://faynefoto.blogspot.com/ - тут колекція матеріалів про велике хобі автора з попереднього блога - про фото і все супутнє з ним. Є і передруки, і власні аналітики і практики в фотографії і фотографічній техніці. І щось підозрюю, якщо вам полюбиться цей блог, буде в нього домен файнефотоблог.ком :) Як на мене, найгірше - це кількість показаних постів на сторінку, замало, до 10 треба збільшити. А загалом копіпаст не напрягає :)

  http://platfor.ma/ - а це новенька і свіженька бомба на широких просторах уанету. Сайт знань. Засновники не тільки діляться ними на сайті, а і рекламують різні лекції, тренінги, семінари, екскурсії, тощо і розповідають про лекторів, оргів і їм подібних :) . Вони задають нові тренди на навчання. Особистий розвиток - це процвітання України, я б так описав їхню мету. Ресурс зроблено на перспективу і має дуже великий потенціал, якщо запал не охолоне, а бажання тотальної комерціалізації не перетворить сайт на машинку штампування нікому не потрібних курсів для оленів.

  Share