• Україномовний інтернет – 43

    by  • 17.08.2011 • огляд • 4 коментарі

    http://nochnik.org.ua/ - яскравий представник жіночої блогосфери, блог дівчини Олі. Спеціальність її - нічні польоти. Щось там таке відьомське є напевно. Але карти вона не розкриває і не каже, хто ж вона насправді. Просто пише про життя, про думки, переживання, події, тощо. Загалом теми в щоденнику є на всі смаки і бажання.

    http://zelenahata.in.ua/ - це такий собі глянцевий журнал з присмаком ІТ-новин розбавлених відеороликами. Гарне оформлення, якісний підхід до структури сайту, до його контенту, до інформації і це враховуючи те, що проект і першопочинанням автора в неті. А якщо вам він сподобався, можете долучитись до наповнення сайту, ставши одним з його авторів.

    http://rivok.net/ - унікальний і малопоширений тип блогів в україномовному інтернеті. Це персональний відео-блог. Автора звуть Богдан Волинський. Є багато кулінарних відео і що головне, вони корисні і цікаві. Також Богдан  допомагає всім хто забажає створити власний блог, хоча тут є і мінус, пропозиція платна. Ще до недоліків можна віднести погану якість звуку в відео і дикція автора. Вже класичне недопрацювання - відсутнє інфо про автора, хто він і звідки, навіщо все це йому. Але всі недоліки легко усунути. Блог з вашою, читачів,  допомогою має всі шанси стати популярним і дуже відомим.

    http://pernatidruzi.org.ua/ - справжня несподіванка на теренах нашого інтернету. Скарбничка знань для орнітологів, це такі люди, що вивчають життя птахів. Гортаючи сторінки цього унікального ресурсу ви знайдете лише корисну інформацію, нічого зайвого, все по ділу і з благою метою популяризації роботи з охорони птахів. Наповнює сайт цілий колектив професіоналів, проте їхніх імен я так і не знайшов, як і контакту з ними, а от представництва в соціальних мережах в них створені і актуальні.

    http://ua-orden.org/ - віртуальний музей української фалеристики. А ви знаєте, що таке фалеристика? Це наука, що вивчає історію нагрудних знаків. Отже, ресурс розповідає про відзнаки України. Зізнаюся, що було цікаво погортати сторінки сайту і відкрити для себе унікальні  нагороди і відзнаки. Особливо розповідати тут нема про що, вартує переглянути сайт самостійно. Родзинка - унікальний дизайн, мінус -відсутність інформації про автора чи авторів і мету проекту, а також розповідь лише про патріотичні відзнаки, а не загалом про всі відзнаки різних часів і армій, що існували в Україні, а з іншого боку, нема чого писати про чужі нагороди.


     

    Share