• Україномовний інтернет – 42

    by  • 10.08.2011 • огляд • 5 коментарів

    http://webknjaz.com/ - блог лайфхакера, як говорить про себе сам автор Святослав, що має веб-титул webKnjaZ :). Цей сайт вже має декілька років і тем описаних на його сторінках є достатньо, вони ще навіть і цікаві. В темах помітно багато навколо програмерських і адмінських тем на мою думку. Хоча автор описує і свої спостереження за навколишнім світом, за подіями, робить фотографії і вміє філософсько думати.  Але сайт якось перевантажений, око постійно бігає по різних фішках і губиться. Чорний фон додає депресії, готики і наштовхує на сумне.

    http://monolog.name/ - це особистий сайт всім відомого універсального прибиральника Анатолія :).  Цей ресурс наповнений вподобаннями автора, а любить він багато всякого, захоплюється журналістикою, фото, музикою, віршами але найголовніша його родзинка - він є потужним генератором ідей (свою прибиральну тему він виніс аж на передачу "Акули бізнесу" і отримав підтримку для розвитку). І зовсім гарно виглядає платний Юкоз, він зовсім інший від безкоштовного і це факт, кожен це може побачити на власні очі, зайшовши на сайт Анатолія.

    http://mandry.at.ua/ - це великий портал, що описує мандри нашою державою, Україною. Є блог, проте не розумію чим він від самого сайту різниться, є форум, де мало активності, є жж представництво. Досить серйозний підхід в авторів до контенту, проте забагато реклами і безкоштовний юкоз дещо псує враження. О, мало не забув, хто хоче згадати ретросайти (в розумінні сайти початку 2000-х років) то портал надасть таку послугу, там ще є гостьова книга.

    http://festyvali.org.ua/ - сайт, що подає інформацію про всі фестивалі, що відбуваються в Україні. Корисна і правильна робота. Автори  зручно поділили фести за тематиками. що дозволяє швидко знайти інформацію про потрібну подію. Окремо створено календар подій і можливість забронювати для себе місце для проживання на час фестивалю. Проте на сайті немає інфо про авторів, хто вони і звідки.

    http://tt.net.ua/- це твоя територія. Так називається ресурс, що створений за підтримки фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні. Цікаво, а коли Україна почне сама розвивати щось своє? Проте це лірика і більш глобальна тема. Щож маємо в ресурсі? Це класична інтернет-журналістика. Хоча тут немає опису для чого цей сайт створено і хто над ним працює. Це вже якась традиція в нашому інтернеті. Контент заслуговує уваги і він такий різноманітний, що кожен для себе знайте улюблену рубрику. А ще там немає реклами і думаю якщо буде, то буде вона акуратно і симпатично реалізована :).


     

    Share