• Україномовний інтернет – 41

  by  • 03.08.2011 • огляд • 7 коментарів

  http://woman.zo.net.ua/ [1] - це щоденник, котрий веде жінка для жінок, чи дівчина для дівчат :). Як каже авторка, це не просто жіночі історії. Хоча теми виглядають простими і відомими, котрі здавалось би вже багато разів описані і обговорені, проте авторка описує їх на власний лад. Правда якщо копнути глибше, може виникнути думка, що авторка створила блог, щоб розміщувати на ньому постові від блогуна, відповідно і пости пишуться заради цього. Та і жодного інфо про авторку немає. Але можу запевнити вас, що авторка таки жіночої статі і статті старається рерайти з друкованого матеріалу, а не копіпастити з нету.

  http://100krokiv.info/ [2] - блог стаен улюбленцем всіх скаутів, а в Україні пластунів. Присвячений щоденник сотій річниці Пласту. Його великого ювілею. Основні теми про Закарпатський Пласт. Блог за задумом автора є колективним, тож якщо ви пластун - долучайтесь до наповнення. Наскільки я зрозумів, творцем цього блога є Андрій Ребрик, а авторів в ньому на сьогоднішній день вже є вісім і всі досить відомі в пластових колах. Раджу звернути на окремо виділений проект - "100 добрих справ до 100-річчя Пласту". І як кажуть пластуни - СКОБ :).

  http://fin-calc.org.ua/ua [3] - ваш універсальний фінансовий калькулятор. Часто виникає проблема, а як правильно вирахувати скільки треба буде платити кожного місяця за кредитом, чи які прибутки дасть депозит. І ці питання заганяє більшість людей в глухий кут бо щоб взнати ці цифри, необхідно потрапити в банк. З допомогою цього ресурсу вам відкриють тонкощі обрахунків кредитів, депозитів, лізингу, бухгалтерських штучок. Та там навіть простий калькулятор є :). Правда дивує відсутність інформації про творців сайту і чому вони зайнялись вирішенням такого питання. Але робота зроблена і вона є корисною.

  http://stud-times.com.ua/ [4] - класичний портал чи веб-журнал орієнтований на студентів. Є всі необхідні розділи і відповіді на питання, що зазвичай цікавлять молодих людей в період студентського життя, є форум, новини. Але це локальний ресурс - львівський, отже і теми майже всі крутяться в даному ареалі. А родзинкою є те, що крім віртуального представництва є і друковане видання - газета "Stud-Times", котра виходить з 2008 року. Загалом навіть і придертися нема до чого, якісно, пізнавально, правильно.

  http://zelenyj.biz/ [5] - потужний і унікальний ресурс від Юрка Зеленого. Думаю, що більшість з вас вже знають про його справу з створення нових українських слів - новотворів. Всі вони досить милозвучні і зручні для вживання, а найголовніше обґрунтовані і пояснені. Багато писати не буду, раджу самим заглянути на сторінки цьог оресурсу. Гарантовано застрянете серед нових слів і гарних статей. Читайте і насолоджуйтесь, а можливо і допомагайте робити нашу мову сучасною.


  Відкрити всі посилання у табах: [1 - 5]

  Share