• Україномовний інтернет – 4

  by  • 17.11.2010 • огляд • Прокоментуй!

  http://website.rovno.ua/ - блог українською мовою, проте домен якоюсь малороською написаний чи що. Автор шалений експериментатор з гордим іменем Чорний Вовк, любитель поп-апів і, а також схильний до залежності від російських проектів, як то мейл.ру- уявляєте? Але загалом старається щось писати на тему створення блогів, сайтів, форумів і про різний дотичний матеріал.

  http://ft-cmak.blogspot.com/ - до вашої уваги роздуми зрілого дядька з філософським світоглядом. Цікаво, що він є електриком (споріднена душа) і патріотом. Скоро патріоти-електрики захоплять нет. Це нотатник життя, легко читати, а кредо його - "оми­на­ю­чи роз­кла­де­ні граб­лі ти втра­ча­єш до­ро­го­цін­ний до­свід".

  http://vorobushka.blogspot.com/ - просто Горобчик. А горобчик цей жіночої статі. В око панянки потрапляють кіна, книги і весь оточуючий її світ в якому є навіть інтернет. Проте, авторка ще не може писати все, що накипає на душі - має страх, що це прочитають близькі люди і засміють (правда це не головна фобія, але дума що вона найбільша). Така хвороба присутня багатьом, з часом минає або людина просто перелаштовує своє бачення цієї ситуації.

  http://roverompolvovu.wordpress.com/ - цей блог веде і наповнює невиліковний веломаніак. Бррр. Ви погляньте, яка там кіпа інформації. Крім роверика, автор закоханий у Львів і поєднав два захоплення в одне. Доводить, що існування у Львові без велосипеда неможливе. Цей ресурс - це азбука велосипедиска, від а до я, з чог опочати і де шукати викрадений двоколісний транспорт.

  http://www.lady-tour.com.ua/ - це сайт, що створений за всіма традиціями доблогового інтернету :) . Керує ним дівчина, котра має в підпорядкуванні адміна. Основне націлення сайту - описувати мандрівки. Але є і інші напрямки - книги з віршами авторки, рецептики, поради і, увага, там є форум (хтось ще пам’ятає таку штуку? %)). Як на мене дивний ресурсик на сьогоднішній час, хоча на кожен товар є свій покупець.

  Share