• Україномовний інтернет – 31

  by  • 25.05.2011 • огляд • 28 коментарів

  Сьогодні фактично стартує перший огляд україномовних ресурсів на окремому сайті чи то пак блозі. Тому вітаю всіх старих читачів та і нових також з початком. Раніше ми виходили як розділ до блога ELECTRIC «про життя», а тепер вже стали дорослі і самостійні, проте ще не все встигли доробити ряд дрібниць, тому це так звана бета :). Але все ще попереду.  Дещо змінилась назва, дещо змінилась концепція, а також буде дещо змінено сам огляд. Тепер після публікації буде зроблено голосування за кращий ресурс, а також всім власникам згаданих ресурсів буде надіслано анкету, результати якої будуть публікуватись в тому ж самому пості як його оновлення. Тож починаємо.

  http://p.novostavskiy.kiev.ua/ - на арену виходить блог, автор якого вже є досить древнім блогером. Проте цей блог будується на двигунці від Posterous. Наразі єдине, що мені не зрозуміле, чому солідний дядько любить своє ім’я в пестливій формі - Юрчик :). Це щоденник, в який Юрко планує записувати свої пригоди і описувати інтереси, погляди.

  http://blog.justlviv.com/ - блог про Львів. Це так здається з назви але наповнення його якесь нахилене в сторону політики. Недоліками є російський інтерфейс, відсутність жодного інфо що це за блог, для чого, хто автор і т.д. До речі, на батьківській сторінці також відсутня інформація. Але можна відстежити напрямок діяльності - каталог всього, що тільки прийде в голову і стосується міста Лева. Загалом пости цікаві і шукають свого читача.

  http://afisha-brovary.net/ - мультифункціональний регіональний ресурс. Тут має бути зібрана вся інформація про Бровари. Автори сайту є соціально активними, тому афіша представлена в різних соціальних мережах. Також тут є майданчик для створення власних блогів. ,Головна мета авторів - бути першими, хто опише всі події, що відбуваються в місті. І кажуть, що це їм вдається, та так вдається, що їх цитують ЗМІ. Портал легкий для сприйняття і полюбляє мистецтво, просвітництво,  кіно та що багато говорити, краще зайдіть і знайдіть для себе щось цікаве :).

  http://moodle.co.ua/ - це українське представництво мудлофанів. І не реготати там, назва просто така смішна і нічого поганого в ній нема. Це досить серйозна система і потужна оболонка для організації дистанційного навчання через інтернет. Хоча сам сайт зовсім незграбний але те, що він представляє є досить потрібним і корисним. Ресурс потребує перекладачів і акумуляторів знань. Діліться своїми знаннями з іншими і це принесе задоволення вам і користь для людей.

  http://hata.profi.co.ua/ - ви вже напевно забули як виглядали портали на початку міленіума. Ось гарний приклад. Проте не спішіть оминати цей ресурс. Він вартий уваги лише тому, що це свого роду велика бібліотека корисної інформації на різні теми і уподобання. Недоліки - це суцільна застарілість і миготіння різних рекламок, а ще ніде нема інформації для чого це все зроблено і зовсім незрозуміла система публікації статей. З одного боку глянеш, там сто років нічого не оновлював, а з іншого, ось зовсім недавно було написано цікаву статтю. Так просто не розібратись. Але хочу повторитись про кількість доступної інформації на сайті - її дуже багато, а це головне.  А більше інформації про те, що потрібно зробити для того, щоб ваш ресурс потрапив в огляд, читайте на сторінці "Інфо".  Всі контакти з нами знайдете в розділі "Контакти".

  Share